ماد اول‌شخص و سوم‌شخص برای بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد

20 دی 1399 - 11:12

امروز یک ماد جدید برای بازی Mortal Kombat 11 در دسترس قرار گرفت که تغییراتی را در ظاهر آن اعمال می‌کند. همچنین ویدئویی در این زمینه منتشر شده است که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

بدون شک یکی از خاطره‌انگیزترین و جذاب‌ترین سری بازی‌ها را باید Mortal Kombat به حساب آورد که هنوز هم نسخه‌های جالبی از آن در دسترس قرار می‌گیرد. در این سری به سبک مبارزه‌ای، می‌توانید شخصیت دلخواه خود را برگزیده و مبارزات جانانه‌ای را با سایر کاراکترها تجربه کنید. یکی از برترین نسخه‌های این سری را باید Mortal Kombat 11 دانست که با محتویات و حالت‌های گوناگون خود، طرفداران را ذوق‌زده کرد.

یکی از نکات جذاب در خصوص بازی Mortal Kombat 11، عرضه‌ی مادهای فراوانی برای آن است. جالب است بدانید که مادسازان هنوز هم از این عنوان دست نمی‌کشند و مادهای متفاوتی را برای آن منتشر می‌کنند. امروز هم یک ماد عجیب به دست هواداران این نسخه رسید و آن‌ها از این پس می‌توانند مبارزات را از دید اول‌شخص و یا سوم‌شخص انجام دهند. همان‌طور که در جریان هستید، بازی‌های مبارزه‌ای اکثرا با دیدهای گفته‌ شده طراحی نمی‌شوند و سری Mortal Kombat نیز جزو این دسته است.

این ماد توسط یکی از مادسازان مشهور به نام Ermaccer تولید و منتشر شده و اکنون از طریق وب‌سایت‌هایی با این موضوع، قابل دانلود است. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این عنوان هستید، اعمال این ماد برای شما الزامی خواهد بود.

بازی Mortal Kombat 11 در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. چندی پیش هم نسخه‌ی بهبود یافته‌ی این اثر با نام Mortal Kombat 11 Ultimate منتشر شد که برای مطالعه‌ی بررسی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید. در پایان تریلری از ماد ذکر شده قابل تماشا و دریافت خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

-amirhosein-pegasusHoly linkGoryGhost...Mohammad...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید