ویدیوی جدید بازی The Medium طراحی‌های هنری دوگانه را نشان می‌دهد

۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
بازی The Medium

مدتی پیش استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) تریلری را از گیم‌پلی بازی The Medium به اشتراک گذاشت که ترس و واقعیت‌ دوگانه را در بازی نشان می‌دهد، اما طراحی، خلق و ارائه‌ی چنین ویژگی منحصر به فردی چگونه انجام شده است؟ ویدیوی پشت صحنه‌ی جدیدی که از سوی استودیوی بلوبر تیم منتشر شده است، به ما نشان می‌دهد که آن‌ها محیط‌ها را چگونه خلق کرده‌اند.

بازی The Medium در مورد شخصی به نام ماریان (Marianne) است که از بیماری روانی رنج می‌برد و در عین حال باید یک موضوع تراژدی را حل کند و به نتیجه برسد. بازی‌بازان در دنیای واقعی به اکشتاف خواهند پرداخت، اما از طرفی در برخی مکان‌ها قابلیت مشاهده‌ی دنیای معنوی را نیز خواهند داشت. در برخی موقعیت‌ها باید هر دو واقعیت را مورد بررسی قرار دهید تا پازل‌ها حل شوند.

مدتی پیش یکی از سازندگان بازی در مورد واقعیت‌ دوگانه گفته بود:

هدف اصلی بازی ایجاد دوگانگی و فراهم کردن زاویه دید‌های متفاوت است و این موضوع از ابتدا تا پایان در روایت و گیم‌پلی دیده می‌‌شود. به همین دلیل واقعیت دوگانه یکی از پایه‌های The Medium به شمار می‌رود. بازی در همه‌ی زمان‌ها شامل گیم‌پلی دوگانه نمی‌شود و بازی‌بازان باید انتظار داشته باشند که تقریباََ ۳۳ درصد از این عنوان شامل حالت دوگانه شود. این اتفاق درحالی رخ می‌دهد که پیرامون ۶۶ درصد از بازی تنها در یک واقعیت ثابت روایت خواهد شد. حال این واقعیت ثابت یا دنیای معنوی است و یا این که دنیای واقعی را نمایش می‌دهد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی The Medium در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۹ (۲۸ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی) بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این عنوان در روز انتشار بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس نیز قرار می‌گیرد. در صورتی که تریلر این بازی را مشاهده نکرده‌اید می‌توانید آن را از اینجا ببینید.

6
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید