تریلری از دموی بازی Monster Hunter Rise منتشر شد

۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱

همان‌طور که در جریان هستید، این روزها اطلاعات و تریلرهای فراوانی از بازی Monster Hunter Rise منتشر می‌شوند تا بازی‌بازان بتوانند آشنایی بیشتری با آن پیدا کنند. امروز هم ویدئویی از گیم‌پلی نسخه‌ی دموی این عنوان در دسترس قرار گرفت که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

تا به حال نسخه‌های متنوعی از سری Monster Hunter بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان هم معمولا از آن‌ استقبال می‌کنند. تازه‌ترین نسخه‌ی این سری Monster Hunter Rise نام دارد که با پیشرفت‌های فراوانی در مقایسه با قبل همراه است. در این بازی باید با شخصیت قدرتمندی همراه شده و هیولاهای گوناگونی را از بین ببرید. در این راه سلاح‌ها و آیتم‌های مفیدی را هم دریافت می‌کنید که نبرد با آن‌ها لذت زیادی خواهد داشت. این طور که پیداست، بسیاری از بازی‌بازان هم‌اکنون در انتظار تجربه‌ی این نسخه هستند.

دموی بازی Monster Hunter Rise از چندی پیش به دست علاقه‌مندان رسید. بازی‌بازان به وسیله‌ی این دمو قادر هستند تا به برخی از بخش‌های مهم این نسخه دسترسی داشته باشند و در نهایت تصمیم بهتری برای خرید نسخه‌ی اصلی بگیرند. حال یکی از طرفداران متعصب این بازی، تریلری را از گیم‌پلی نسخه‌ی دموی این عنوان برای وب‌سایت Gamespot فرستاده است که نحوه‌ی مبارزه و هدایت شخصیت اصلی را به تصویر می‌کشد. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت این تریلر اقدام نمایید.

بازی Monster Hunter Rise قرار است در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱ میلادی) به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این نسخه، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید