شرکت نینتندو توسعه‌دهندگان جدیدی را استخدام خواهد کرد

۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

شرکت نینتندو و به خصوص گروه سازنده‌ی سری Mario Party امروز پیامی را مبنی بر استخدام نیروهای جدید برای توسعه‌ی هر چه بهتر بازی‌ها در آینده منتشر کردند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، شرکت نینتندو در سال‌های اخیر بازی‌های بی‌نظیری را به دست هواداران خود رسانده است. برخی از آن‌ها هم به صورت سری بازی هستند و هواداران خاص خود را دارند. بدون شک Mario Party را باید یکی از همین سری بازی‌ها به حساب آورد که بازی‌بازان از گذشته‌های دور تا کنون با نسخه‌های متنوع آن خاطره دارند. نینتندو هنوز هم آثاری با محوریت شخصیت ماریو تولید می‌کند و از این راه به محبوبیت بیشتری می‌رسد. پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که اعضای این شرکت برای سال ۲۰۲۱ نیز چنین برنامه‌هایی داشته باشند.

گروه سازنده‌ی هادسان سافت (Hudson Soft) که زیر مجموعه‌ی شرکت نینتندو به حساب می‌آید، امروز در خبر خوبی اعلام کرد که مشغول استخدام اعضای بیشتری برای ادامه‌ی نسخه‌های Mario Party است. پس از انتشار این پیام، شایعات مختلفی پیرامون این سری بازی در دسترس قرار گرفت که در نوع خود جالب هستند. نسخه یا نسخه‌های جدید قرار است بر روی کنسول نینتندو سوییچ و سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه شوند. حال باید منتظر بود و دید که نینتندو چه اخباری را در آینده منتشر خواهد کرد.

در مجموع بسیاری از بازی‌بازان در خصوص آینده‌ی شرکت نینتندو و کنسول محبوب نینتندو سوییچ امیدوار هستند. ۲۰۲۰ هم سال بسیار خوبی برای دارندگان این کنسول بود و آن‌ها هر چند روز یک بار از عرضه‌ی بازی‌های تازه ذوق‌زده می‌شدند. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی جدید این شرکت با موضوع شخصیت ماریو، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید