وجود سرویس آنلاین در سایر عناوین سازنده‌ی بازی Hitman قطعی نیست

20 دی 1399 - 10:32
بازی Hitman

مدل ارائه‌ی سرویس آنلاین در بازی Hitman کارا بود، اما استفاده از آن برای پروژه‌های دیگر نیازمند تحقیق و بررسی است.

سری Hitman ماجراجویی پر فراز و نشیبی را داشته است. به غیر از عناوین کلاسیک، ما در سال ۲۰۱۶ شاهد یک ریبوت و شروعی دوباره بودیم و این ماه Hitman 3 ماجراجویی یاد شده را به پایان می‌رساند. آیو اینتراکتیو (IO Interactive) یک نوع رویکرد سرویس آنلاین برای بخش تک‌نفره ارائه کرد، اما این بدان معنا نیست که در پروژه‌های بعدی این سازنده نیز شاهد چنین استراتژی باشیم.

در گفت‌و‌گویی با وب‌سایت VG247، ترویس باربور (Travis Barbour)، مدیر بخش ارتباطات آیو اینتراکتیو، در جواب به این سوال که آیا سرویس آنلاین Hitman به پروژه‌های دیگر راه می‌یابد یا خیر گفت:

چنین اتفاقی می‌تواند رخ دهد، اما هیچ اجبار و قطعیتی در کار نیست. قرار نیست تمام سعی خود را بر روی طراحی یک سرویس آنلاین بگذاریم و آن را بخشی از کار همیشگی خود بدانیم. من فکر می‌کنم چنین رویکردی با سری Hitman هماهنگ بود.

باربور در ادامه توضیح داد:

این بستگی به پروژه‌ای دارد که قصد ساختش را داریم. سرویس آنلاین بخش تک‌نفره، برای Hitman کارا بود و می‌توانستیم از طریق آن اثر را بهبود بدهیم. با این وجود، قرار نیست این سرویس به بخشی از طراحی‌های اصلی تیم ما تبدیل شود.

مدتی پیش اعضای کلیدی آیو اینتراکتیو در مصاحبه‌ای با مجله‌ی گیم‌‌اینفورمر (Game Informer) متذکر شدند که پس از Hitman 3 برای مدتی از این سری فاصله خواهند گرفت. با عرضه‌ی Hitman 3، تیم آیو اینتراکتیو بر روی پروژه‌ی ۰۰۷ متمرکز خواهند شد.

Hitman 3 در تاریخ ۱ بهمن سال ۱۳۹۹ ( ۲۰ ژانویه سال ۲۰۲۱) بر روی پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، سری ایکس و سری اس عرضه خواهد شد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان در انحصار فروشگاه اپیک گیمز قرار خواهد داشت. بازی Hitman 3 با وضوح ۴K و نرخ فریم ۶۰ بر روی پلی‌استیشن ۵ اجرا خواهد شد و از ویژگی HDR نیز پشتیبانی می‌کند. از طرفی کسانی که این عنوان را بر روی کنسول‌های نسل هشتمی خریداری کنند، می‌توانند بازی را به صورت رایگان به کنسول‌های نسل بعدی ارتقاء دهند. علاوه بر این، بازی از قابلیت‌‌های جذاب کنترلر دوال‌سنس نیز بهره می‌برد و تمامی اسلحه‌های بازی از تریگر‌های انطباقی این کنترلر پشتیبانی خواهند کرد.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید