بازی Destruction AllStars، ماه بعد به PS Plus می‌آید

۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۳
Destruction AllStars

به نظر می‌رسد که بعد از تأخیر خوردن بازی Destruction AllStars و منتشر نشدن آن به عنوان بازی زمان عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵، بالاخره این اثر تا ماه آینده بصورت رایگان به PS Plus بیاید و موقعیت بسیار خوبی را برای دارندگان اشتراک PS Plus فراهم ‌آورد تا بدون نیاز به پرداخت ۷۰ دلار به این عنوان دسترسی داشته باشند. با اینکه این بازی تقریبا در سکوت خبری رفته و چیز زیادی از آن منتشر نگردیده بود، به نظر می‌‌آید که این بار سازندگان با اطلاعات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن بازگشته‌اند.

شرکت لوسید گیمز (Lucid Games) در توییتر خود اعلام کرد که بازی Destruction AllStars تقریباً آماده است و چیزهای زیادی علاوه بر انتشار بازی در ماه آینده بر روی PS Plus دارند که به شدت برای به اشتراک گذاشتن آنها با شما هیجان زده‌ هستند.

Destruction AllStars تقریباً اینجاست. پیش از انتشار بازی در ماه آینده بر روی PS Plus، چیزهای بیشتری را منتشر خواهیم کرد و به شدت آماده پذیرایی از شما هستیم!

_ [email protected]

۸ ژانویه ۲۰۲۱

احتمالا تا ماه آینده شاهد انتشار اخبار مختلفی از این بازی و چیزهایی مانند کلیپ هایی گسترده‌تر از گیم‌پلی و یا جزئیاتی در مورد نحوه‌ی پشتیبانی شرکت از این بازی و همچنین ارائه محتواهای بیشتر و هیجان انگیزتر باشیم.

با اینحال سوال اصلی اینجاست که آیا این عنوان می‌تواند جای بازی‌هایی مانند Fall Guys و یا Rocket League را بگیرد؟ به زودی مشخص خواهد شد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید