سازندگان Dying: 1983 ویژگی‌های گیم‌پلی بازی را مخصوص دوال‌سنس طراحی کرده‌اند

19 دی 1399 - 21:44
درایور لینوکس Dualsense

بازخورد لمسی و تریگر‌های انطباقی دوال‌سنس، جذاب‌ترین ویژگی‌های کنترلر جدید پلی‌استیشن ۵ هستند که پتانسیل بسیار زیادی دارند، اما ارزش واقعی این تکنولوژی‌ها زمانی مشخص می‌شود که توسعه دهندگان به روش‌های مختلف و جدیدی از آن‌ها در بازی‌های خود استفاده کنند. نک‌کام (NEKCOM)، یکی از این استودیو‌ها است که قصد دارد در بازی Dying: 1983 به طور کامل از ویژگی‌های دوا‌ل‌سنس بهره ببرد.

آقای لو ژیانگیو (Luo Xiangyu)، مدیر ارشد اجرایی نک‌کام و مدیر نوآوری Dying: 1983، در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Gaming Bolt در مورد دلیل عرضه‌ی بازی به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۵ توضیح داد و از برتری‌های کنسول جدید سونی نسبت به پلی‌استیشن ۴ صحبت کرد. حال ظاهراً تمرکز توسعه دهندگان بر روی پلی‌استیشن ۵ و دوال‌سنس سبب شده است تا برخی از سیستم‌های گیم‌پلی این بازی اول شخص نیز مخصوص کنترلر جدید پلی‌استیشن طراحی شوند.

ژیانگیو در طی صحبت‌های خود به گیم‌پلی Dying: 1983 و ارتباط آن با دوال‌سنس اشاره کرد. او همچنین در مورد یکی از ویژگی‌های بازی نیز توضیحاتی را ارائه داد.

ما گیم‌پلی را به طور اختصاصی برای ویژگی‌های جدید کنترلر طراحی کردیم تا بازی‌بازان بتوانند بهتر در تجربه‌ی بازی غو‌طه‌ور شوند. برای مثال، زمانی که بازی‌باز از معجون «senses enhancement» استفاده می‌کند، کنترلر کمی می‌لرزد تا آن بازخورد را نشان دهد. با این کار، بازی‌باز فکر می‌کند حس لامسه‌ی او بهبود پیدا کرده است.

بازی Dying: 1983 در تاریخی نامشخص از سال جاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

-amirhosein-
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید