Call of Duty: Black Ops Cold War، نقشه و حالات جدیدی دریافت می‌کند

Call of Duty: Black Ops Cold War

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هفته‌ی آینده ۱۴ ژانویه ۲۰۲۱ (پنج شنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۹)، به روزرسانی جدیدی را دریافت می‌کند که شامل نقشه و حالات جدیدی می‌شود. بخش چند نفره و زامبی این عنوان با چند نقشه و حالت جدید به استقبال بازی‌بازان می‌روند.

در بخش چندنفره، حالت Fireteam (که در آن ۴۰ بازی‌باز به مصاف همدیگر می‌روند) نقشه‌ی جدیدی را دریافت می‌کند. این نقشه Sanatorium نام دارد که به عنوان یکی از مناطق مورد استفاده‌ی شوروی برای آزمایش‌های آن توصیف می‌شود. این منطقه شامل تپه‌های پر درخت، یک هتل اصلی، ساختمان‌های متعدد و پراکنده روی نقشه و همچنین یک اسکله‌ی چوبی بزرگ می‌شود.

حالت جدیدی نیز که Drop Kick 6v6 نام دارد، به بازی اضافه می‌شود. در این حالت دو تیم برای بدست آوردن یک کیف، شروع به رقابت با یکدیگر می‌کنند. بازی در حالی آغاز می‌شود که هر دو تیم برای برداشتن یک کیف به سمت نقطه‌ای از نقشه در حال حرکت‌اند. پس از بدست آوردن کیف، امتیاز تیم حامل آن شروع به افزایش می‌کند و اولین تیمی که به ۲۰۰ امتیاز برسد، برنده خواهد شد. همچنین فرد حامل کیف نیز مجهز به یک تپانچه قدرتمند می‌گردد و این در حالی است که هم تیمی‌هایش باید تمام تلاششان را برای محافظت از وی به کار بگیرند. علاوه بر این، تیم‌ها تنها تعداد محدودی شانس برای بدست آوردن کیف دارند و اگر بعد از چند بار کیف را از دست بدهند بطور خودکار به عنوان بازنده‌ی رقابت محسوب می‌شوند.

اضافه بر این، بخش زامبی‌های این عنوان نیز حالات جدیدی را دریافت می‌کند. Cranked یکی از این حالات است که در آن اگر برای مدت طولانی هیچ زامبی را نکشید، به شکلی منزجر‌کننده منفجر خواهید شد. همچنین حالت Onslaught این بازی نقشه‌ی Raid را دریافت می‌کند که البته این مورد به طور انحصاری تنها برای بازی‌بازان پلی‌استیشن قرار دارد.

Call of Duty: Black Ops Cold War هم اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اکس و اس، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را به قلم مصطفی زاهدی از اینجا بخوانید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Dk-_-Man گفت:

  به جای این کارا فعلا وارزون رو درست کن

 • شروین گفت:

  واقعا نویسنده این متنو خونده یه دور خودش؟ آدم نمیتونه بخونه انقدر پر غلطه

  • من عذرخواهی میکنم و اشتباهات متنی تصحیح شد
   خیلی ممنون از نظرتان

  • Dk-_-Man گفت:

   داداش بهتر نیس یه خورده بهتر صحبت کنی الان همین مقاله نویس های گیمفا کار خیلی سختی دارن با وجود این همه کار طبیعیه که چندتا غلط پیدا شه