بخش مبارزات بازی Gotham Knights نسبت به سری Arkham کاملاً بازسازی شده است

۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶

به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، بازی Gotham Knights با هدف ارائه‌ی یک بخش مبارزه‌ای بازسازی شده و متفاوت نسبت به سری بازی‌های Batman: Arkham ساخته شده است. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

عنوان Gotham Knights در اواخر تابستان گذشته به صورت رسمی معرفی شد. این بازی توسط استودیوی مونترال برادران وارنر (WB Games Montreal)، سازنده‌ی عنوان Batman: Arkham Origin، توسعه می‌یابد. بازی مذکور در جهان داستانی ویژه‌ی خود و جدا از سری Arkham اتفاق می‌افتد. توسعه‌دهندگان بازی اخیراً در مصاحبه‌ای، در خصوص ویژگی‌های بخش مبارزات بازی و دور شدن این قسمت از سری بازی‌های Batman: Arkham صحبت کرده‌اند.

آقای فلور مارتی (Fleur Marty)، تهیه‌کننده‌ی اجرایی عنوان Gotham Knights، در مصاحبه با وب‌سایت Gamesradar گفت:

ما برای این بازی سیستم مبارزات را از نو طراحی کرده‌ایم تا در بخش Co-Op تجربه‌ی خوبی را به بازی‌باز ارائه دهیم. این بخش برای ما واقعا هیجان‌انگیز است. البته هنوز سیستم brawler و برخی از مکانیزم‌های سری Arkham که افراد از آن لذت می‌بردند، در بازی وجود دارد؛ اما از بسیاری جهات متفاوت است. طراحی یک سیستم مبارزات جدید از ابتدا چالش‌های مخصوص به خود را دارد و ما به نتیجه‌ی نهایی بسیار افتخار می‌کنیم.

در حالی که بازی Batman: Arkham Knights از سیستم مبارزه‌‌ای برچسب تیمی (Tag-Team) که چندین عضو از خانواده‌ی Bat را به وجود می‌آورد استفاده می‌کرد، اما این بخش فقط بر روی بخش تک‌نفره متمرکز بود. بازی‌بازان می‌توانند بازی Gotham Knights را به صورت تک‌نفره تجربه کنند، اما تجربه‌ی Co-Op ممکن است برای آن‌ها بسیار لذت‌بخش‌تر باشد.

آقای پاتریک ردینگ (Patrick Redding)، کارگردان بازی، در این باره گفت:

بخش duo یا team-up یکی از ویژگی‌های اصلی جهان بازی است که در داستان‌های کمیک، انیمیشن، فیلم و تلویزیون وجود دارد. گاتهام شهری مملو از کوچه‌ها و پشت بام‌های مختلف است. بنابراین این اثر برای گیم‌پلی باید با آن سازگار باشد.

بازی Gotham Knights در سال ۲۰۲۱ بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

3
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید