اطلاعات جدیدی از بازی Returnal منتشر شد

۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
Returnal

اخیرا پادکستی جدید از بازی Returnal منتشر شده است که در آن، کارگردان بازی اطلاعاتی از این عنوان شامل نحوه‌ی استفاده از کنترلرهای کنسول پلی‌استیشن ۵ را با هواداران به اشتراک گذاشته است.

در جدیدترین قسمت از پادکست HouseCast، هری کروگر (Harry Krueger)، کارگردان بازی Returnal، به صحبت درباره‌ی نحوه‌ی انتقال تجربیات گذشته‌ی تیم به این عنوان انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۵ و همچنین ویژگی‌های در نظر گرفته شده برای گیم‌پلی بازی، پرداخته است. علاوه بر این، در ویدئوی منتشر شده، شاهد نمایش بخش‌های کوتاهی از گیم‌پلی بازی نیز هستیم.

بازی Returnal یک عنوان اکشن سه‌بعدی با المان‌های Rougelike است که اواخر امسال به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. این بازی، داستان شخصیتی به نام سلین (Selene) را دنبال می‌کند که در یک حلقه‌ی بی‌پایان زمان، گرفتار شده است.

به گفته‌ی کارگردان بازی Returnal، استودیوی سازنده در این بازی تلاش دارد تا چیزهایی که پیش از این انجام نداده است را امتحان کند. البته در کنار انجام کارهای جدید، تیم سازنده مصمم است تا به ریشه‌ها و نقاط قوت خود متعهد بماند. ۱۰ سال تجربه‌ی ساخت بازی‌های آرکید دو‌بعدی در این استودیو با یک جهان سه‌بعدی ترکیب شده است تا در نهایت بازی Returnal خلق شود.

همان‌طور که پیش از این نیز اشاره کردیم، بازی Returnal به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه می‌شود و به نظر می‌رسد تیم سازنده از قابلیت‌های کنترلر جدید این کنسول به خوبی بهره برده است. به گفته‌ی کارگردان استودیوی هوس‌مارک (Housemarque)، در بازی Returnal از قابلیت Adaptive Trigger کنترلرهای کنسول نسل نهمی شرکت سونی برای اجرای یک تجربه‌ی بی‌نقص استفاده شده است. با این حال، کاربرانی که ترجیح می‌دهند از چیدمان کلاسیک کنترلرها استفاده کنند، امکان شخصی‌سازی کامل کنترلر به سلیقه‌ی خود را خواهند داشت.

شما می‌توانید ویدئوی کامل این پادکست را در ادامه مشاهده کنید. بازی Returnal در تاریخ ۲۹ اسفند ماه سال جاری  (۱۹ مارس سال ۲۰۲۱ میلادی) به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر می‌شود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید