Assassin’s Creed Valhalla و سرنخ‌های لازم برای پیدا کردن The Lathe

۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷

همانطور که بازی‌بازان در جهان وایکینگی Assassin’s Creed Valhalla مبارزه می‌کنند، ماموریت‌ها و همچنین مکان‌های بسیار زیادی وجود دارند که بازی‌باز برای رسیدن به آن‌ها باید به دنبال سرنخ‌ها بگردد. برخی از این ماموریت‌ها و مکان‌های خاص باعث دسترسی به سلاح و یا زرهی قدرتمند می‌شوند، در حالی که برخی دیگر به ماموریتی برای کشتن یک فرد خاص منجر می‌شوند. یکی از این اهداف، The Lathe، عضوی از یک گروه بسیار قدرتمند و مرموز است که ایور (Eivor) باید آن را در Assassin’s Creed Valhalla از بین ببرد.

The Lathe یکی از اعضای مرموز گروه Order of the Ancients در بازی است. اگر در همان اوایل بازی از شر این گروه خلاص نشوید، تا انتهای بازی به دنبالتان خواهند آمد و به مانعی برای پیشبرد اهدافتان بدل خواهند شد. اعضای این گروه باستانی دارای هویتی پنهان هستند که اگر سرنخ‌های مربوط به این گروه را به درستی دنبال کنید، در انتها هویت آنان مشخص می‌شود. به دنبال کردن سرنخ‌های این گروه کار زیاد سختی نیست اما پیشنهاد می‌شود که حداقل به سطح ۹۰ در بازی برسید و بعد به دنبال این سرنخ‌ها بگردید تا نیاز به تلاشی دو چندان نباشد.

سرنخ اول

اولین سرنخ برای ردیابی The Lathe را می‌توان از جسد Horsa پیدا کرد. این هدف درست درمنطقه‌ی Oxenefordscire دقیقا در جنوب رودخانه‌ی آلن واقع شده است. بازی‌باز می تواند با هر روشی وی را از بین ببرد اما حملات از راه دور مانند استفاده از کمان Petra’s Arc، نبرد را بسیار آسان‌تر می‌کند. پس از کشتن وی، ایور می‌تواند با بدست آوردن اولین سرنخ شکار دیگران را آغاز کند.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

قهرمان تاس

قدم بعدی برای ایور این است که قهرمان بازی تاس ارلاگ (Orlog Dice) را شکست دهد. این شخص را می‌توان در مسافرخانه‌ی باکینگهام در شمال رودخانه‌ در منطقه‌ی Oxenefordscire یافت. هنگام ورود به مسافرخانه، بازی‌باز باید یک زن آنگلوساکسون را که می‌خواهد تاس بازی کند پیدا کرده و او را شکست دهد. این مرحله می‌تواند برای بازی‌بازانی که تمرین نکرده‌اند و یا تاس ارلاگ را به خوبی بلد نیستند چالش بر‌انگیز باشد و بنابراین ممکن است که این قسمت از تحقیقات مدتی طول بکشد. با پیروزی در این مرحله، ایور یادداشتی دریافت می‌کند که نشان دهنده‌ی سرنخ بعدی است.

مقبره‌ی مهر و موم شده

بازیکن باید به Eatun Barn که در جنوب شرقی منطقه‌ی Oxeneforda یافت می‌شود، سر بزند. پس از رسیدن به آنجا، آن‌ها باید یک مقبره‌ی مهر و موم شده را که در نزدیکی تپه‌ای قرار گرفته است، پیدا کنند. متاسفانه راه رسیدن به آن توسط سنگ‌های زیادی مسدود شده است که می‌توان آن‌ها را با استفاده از یک کوزه‌ی قابل انفجار در نزدیکی همان تپه منفجر کرد. هنگامی که بازی‌باز وارد آنجا شود، ایور باید یک تخته سنگ بزرگ را جابجا کند تا یک اتاق مخفی را که در پشت آن سنگ پنهان است پیدا کند. وقتی که وارد آن اتاق شوید روی زمین این اتاق سرنخ نهایی The Lathe را پیدا می‌کنید که اکنون با نام Preost Mucel شناخته می‌شود.

و در نهایت کشتن The Lathe

بعد از بدست آوزدن سرنخ‌ها متوجه می‌شوید که احتمالا Mucel در باکینگهام هست و در اسکله‌ها مشغول تعمیر کردن کشتی‌ها است. از بین بردن این عضو از گروه Order of the Ancients به روش معولی پنهان شدن و خنجر زدن از پشت احتمالا جواب ندهد و مبارزه با وی کمی مشکل‌تر از مبارزات قبلی عنوان باشد. به هر حال بعد از کشتن Mucel، تعداد بیشتری از اعضای Order of the Ancients برای حذف و همچنین سرنخ‌های بیشتری برای کشف وجود دارد. Order of the Ancients تنها یکی از چندین وچند جناح و گروه حاضر در بازی برای کشف و حتی کشتن است. بنابراین بازی‌بازان بهتر است تا دقت بیشتری برای کشف این سرنخ‌ها و گروه‌های مختلف حاضر در این عنوان داشته باشند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla هم اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اکس و اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و همچنین استدیا (Stadia) در دسترس قرار دارد علاوه بر این در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را به قلم سعید آقابابایی از اینجا بخوانید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید