با ماد جدید The Witcher 3 به گرگ سفید اسکیت سواری یاد بدهید

19 دی 1399 - 14:05

به تازگی یکی از هواداران خوش ذوق عنوان The Witcher 3: Wild Hunt یک ماد برای این بازی طراحی کرده که به گرالت اجازه اسکیت سواری در جهان بازی را می‌دهد.

با وجود گذشت شش سال از عرضه The Witcher 3: Wild Hunt، این عنوان همچنان میان بازی‌بازان به عنوان یکی از بهترین عناوین RPG شناخته می‌شود. بازی با جهان باز و پر جزئیات، شخصیت‌های به یادماندنی، سیستم مبارزات درگیرکننده و اتمسفر فوق‌العاده هنوز که هنوز است عده زیادی را شیفته خود نگه داشته‌است.

از زمان عرضه این عنوان ماد سازان خلاق زیادی همواره هنر خود را به نمایش گذاشتند و با ساخت مادهای بسیاری جالبی، لذت تجربه این بازی را چند برابر کرده‌اند؛ برای مثال مادی که به گرالت اجازه استفاده از سلاح‌گرم را می‌دهد و به طور کلی سیستم مبارزات بازی را تغییر می‌دهد. جدیدترین ماد عرضه شده برای این بازی، پتانسیل این را دارد که جای اسب باوفای گرالت را بگیرد، البته اگر بازی‌باز را تنها محدود به لیز خوردن از سراشیبی‌ها نمی‌کرد. این ماد که توسط کاربر Feregorn بر روی سایت Nexus Mods قرار گرفته است و این اجازه را به شما می‌دهد تا با استفاده از یک اسکیت‌برد از سراشیبی‌ها سُر بخورید، این اسکیت‌برد همچنین جای شمشیرهای گرالت را می‌گیرد و با استفاده از آن می‌توانید به جنگ دشمنان خود نیز بروید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰

با اینکه موفقیت‌های اخیر The Witcher 3: Wild Hunt به لطف موفقیت سریال اقتباسی نتفلیکس از The Witcher بوده است اما با این‌حال کمتر عنوانی پیدا می‌شود که با گذشت چندین سال از عرضه، همچنان محبوبیت خود را حفظ کند و طرفداران بخواهند این تجربه لذت بخش را بارها و بارها تکرار کنند. عنوان The Witcher 3: Wild Hunt هم‌اکنون بر روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس است.

 

-amirhosein-

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید