دو سال اشتراک پلی‌استیشن پلاس را با قیمت ۵۸ دلار خریداری کنید

۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲

اگر از دسته‌ی بازی‌بازان خوش‌شانسی هستید که در ایام تعطیلات پایان سال موفق به خرید کنسول پلی‌استیشن ۵ شده‌اید و یا هنوز از کنسول نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ استفاده می‌کنید، یکی از فروشگاه‌های عرضه‌ی محصولات دیجیتالی برای شما یک پیشنهاد هیجان‌انگیز و فوق‌العاده دارد.

چنان‌‌چه باید اشتراک سرویس پلی‌استیشن پلاس (PlayStation Plus) خود را تمدید کرده و یا به تازگی قصد دارید در آن عضو شوید، تنها امروز می‌توانید به صورت محدود دو سال اشتراک این سرویس را با قیمت استثنایی ۵۸ دلار از فروشگاه Eneba خریداری نمایید. برای دریافت این تخفیف محدود تنها کافی است کد ۲۰۲۱PLUS را در هنگام خرید وارد نمایید. همان‌طور که اطلاع دارید، قیمت اشتراک یک ساله‌ی سرویس پلی‌استیشن پلاس ۶۰ دلار است؛ بنابراین این تخفیف، بسیار بزرگ و پر طرفدار خواهد بود و احتمالا به زودی فرصت استفاده از آن به اتمام خواهد رسید.

این تخفیف ایده‌آل می‌تواند برای کاربران پلی‌استیشن ۴ یا پلی‌استیشن ۵ که قصد دارند تا دو سال آینده از اشتراک سرویس پلی‌استیشن پلاس استفاده نمایند، بسیار مقرون به صرفه و جذاب باشد. البته این قابلیت نیز برای علاقه‌مندان وجود خواهد داشت که این تخفیف محدود را برای دیگران نیز به صورت هدیه خریداری نمایند. با این حال اگر قصد هدیه دادن به دوستان خود نداشته باشید، فروشگاه Eneba تخفیف دیگری هم برای شما در نظر دارد. این تخفیف جدید به علاقه‌مندان امکان خرید اشتراک یک ساله‌ی پلی‌استیشن پلاس با قیمت ۳۰ دلار را خواهد داد. برای دریافت این تخفیف، علاقه‌مندان می‌توانند در هنگام خرید از کد JANDEALS استفاده نمایند.

به گفته‌ی برخی کاربران، کد تخفیف ۲۰۲۱PLUS در صورتی اعمال می‌شود که شما در سبد خرید خود دو اشتراک یک ساله‌ی پلی‌استیشن پلاس داشته باشید. همچنین این کد از قفل منطقه‌ای بهره برده و تنها برای حساب‌های کاربری منطقه‌ی ایالات متحده فعال خواهد شد.

پلی‌استیشن پلاس یک سرویس اشتراک آنلاین و پولی است که مزایای بسیاری برای کاربران فراهم می‌آورد؛ از جمله تخفیفات گسترده و ویژه برای خرید از فروشگاه پلی‌استیشن، بازی‌های رایگان ماهانه و امکان تجربه‌ی آنلاین بازی‌ها با دوستان. علاوه بر این موارد، کاربران کنسول پلی‌استیشن ۵ می‌توانند از مجموعه‌ی غنی و ارزشمندی از بازی‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن به صورت رایگان بهره ببرند.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید