یکی از بازیگران Ash vs Evil Dead در بازی Evil Dead: The Game حضور خواهد داشت

۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
بازی Evil Dead: The Game

به نظر می‌رسد بازی Evil Dead: The Game یکی از عناوین ترسناک چندنفره‌ی جذاب سال ۲۰۲۱ باشد که یک تجربه‌ی جدید را به ارمغان می‌آورد. در حقیقت بسیاری از طرفداران این بازی را به عنوان یکی از مورد انتظارترین آثار سال ۲۰۲۱ مطرح می‌کنند. برای بیشتر شدن جذابیت بازی در دید طرفداران، یکی از ستارگان سری فیلم‌های Ash vs Evil Dead در آن صداپیشگی خواهد کرد.

دانا دلورنزو (Dan Delorenzo) در سری فیلم‌های Ash vs Evil Dead نقش کلی مکسول (Kelly Maxwell) را ایفا می‌‌کند و در بازی Evil Dead: The Game نیز باری دیگر به ایفای این نقش باز خواهد گشت. او در توییت اخیر خود این موضوع را تایید کرده و هیجان خود را ابراز می‌کند. در تریلر رونمایی به وضوح شخصیت کلی مکسول را مشاهده می‌کنیم که یک نوع سلاح را در دست دارد.

ظاهراََ بازی Evil Dead: The Game از نظر روایتی ارتباط تنگاتنگی با فیلم‌ها خواهد داشت. از نظر گیم‌پلی، تیم سازنده می‌تواند خلاقیت‌های زیادی به خرج دهد و از نظر طراحی گیم‌پلی دست کارگردان باز خواهد بود.

ما در جریان رویداد The Game Awards 2020 شاهد رونمایی از بازی اکشن-ترسناک Evil Dead: The Game بودیم. با توجه به صحبت‌های قبلی بروس کمپبل (Bruce Campbell) در ماه‌های اخیر، ساخت نسخه‌ی جدیدی از بازی Evil Dead کاملاََ قابل پیش‌بینی بود.

 بازی Evil Dead: The Game برای عرضه بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس برنامه‌ریزی شده است. به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۱ شاهد انتشار اثر باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید