برنامه Call of Duty: Warzone Companion مشکلات زیادی بوجود آورده است

18 دی 1399 - 11:51

به نظر می‌رسد برنامه Call of Duty: Warzone Companion App مشکلات زیادی را برای بازی بوجود آورده و زمینه تقلب را برای بسیاری فراهم کرده است.

با استفاده از Call of Duty: Warzone Companion App کاربران می‌‌توانند قبل از شروع بازی kill/death) k/d) بازی‌بازان حاضر در لابی را مشاهده کنند و از این طریق مشکلات زیادی بوجود بیاورند، که این موضوع سبب شد توسعه دهنده این برنامه نسبت به رفع این مشکل اقدام نماید.

این برنامه قرار بود در جهت کمک به کاربران، اطلاعات کاملی از لابی‌های Call of Duty: Warzone ارائه دهد، اما به صورت ناخواسته باعث شد زمینه تقلب برای بسیاری از بازی‌بازان مهیا شود. با داشتن این اطلاعات، بازی‌بازان می‌توانند لابی که در آن حضور دارند را بررسی کنند و پیش از شروع بازی از حضور در لابی‌های سخت اجتناب کنند اما این تنها آغاز ماجراست. این برنامه همچنین باعث شده بازی‌بازان بتوانند استریمرهای حاضر در بازی را شناسایی کنند و با بهره جویی از این موضوع دست به تقلب بزنند.

نارضایتی بسیاری از بازی‌بازان باعث شد که تیم سازنده این این برنامه، سریعا برای برطرف کردن این مشکلات اقدام نمایند. به گفته سازنده این برنامه آقای Dmitry Shymko، در حال حاضر این مشکل برطرف شده و کاربران تنها بعد از شروع بازی می‌توانند k/d را ببینند. همچنین اقای Shymko  از سوءاستفاده بازی‌بازان از اطلاعات این برنامه، به جای استفاده مثبت ابراز تاسف کرد. با اینکه مشکلات این برنامه برطرف شده است اما همچنان عنوان Call of Duty: Warzone از حضور گسترده متقلبان در بازی رنج می‌برد.

بازی Call of Duty: Warzone، هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن، ایکس باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

 

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید