فروش ۲ میلیونی بازی The Binding of Isaac + نسخه دوم تایید شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۴

امروز طی مصاحبه ی سایت Destructoid با طراح Super Meat Boy و سازنده بازی The Binding of Isaac یعنی Edmund McMillen اعلام کرد که فروش بازی The Binding of Isaac تا الان چیزی حدود ۲ میلیون نسخه بوده است ؛ علاوه بر این خبر ساخت ادامه ی این بازی موفق هم تایید شد .

این بازی در سال ۲۰۱۱ بر روی استیم قرار گرفت و تا الان رکوردی حدود ۲ میلیون نسخه دانلود را برای خود ثبت کرده است . در این بازی شما در نقش شخصیت ( طفلی رنج دیده ! ) به اسم Isaac ( اسحاق یا ایزاک ) قرار می گیرید و برای فرار کردن از دست مادری بی مسئولیت و بی توجه به دل زیر زمین های تاریک می زنید . در کل بازی در مورد بی توجهی بعضی از والدین نسبت به کودکان می باشد و توانسته که این موضوع را با رکورد جالب در فروش خود به همگان برساند .

بعد از عرضه این بازی و موفقیت های بسیار حال سازندگان تصمیم گرفتند که نسخه بعدی آن را با اسم The Binding of Isaac: Rebirth تولید و عرضه کنند . این بازی با موتوری جدید ساخته می شود و به نسبت بازی قبلی بزرگتر می باشد ؛ همچنین مقصد بازی جدید ، کامیوتر های شخصی ، PS3  و PS Vita می باشد ( و شاید با مزاکرات مختلف برای دو کنسول Xbox 360 و ۳DS هم عرضه شود . ) . تاریخ انتشار دقیق این بازی هنوز مشخص نشده است ولی مطمئنا در سال ۲۰۱۳ عرضه می شود .

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید