Evil Within با موتور قدرتمند id tech5 ساخته میشود

۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۳

به گفته‌ی وبسایت رسمی Bethesda، بازی Evil Within از Id Tech 5 استفاده خواهد کرد.این وبسایت همچنین درباره‌ی این بازی توضیحاتی را هم داده است که بر مبنای این توضیحات شخصیت این بازی که Sebastian نام دارد، همراه با همکارش به صحنه‌ی جرمی قدم می‌گذارند که نیرو‌های اسرار آمیزی در پشت سایه‌ها کمین کرده‌اند.

موتور گرافیکی tech5 توسط استودیو id Software و برنامه نویسی پدر سبک اول شخص یعنی جان کارمک ساخته شده و هم اکنون علاوه بر بازی ترسناک استاد میکامی،عنوان DOOM 4 نیز با این موتور ساخته میشود.

سباستین، و دیگر افراد پلیس، مورد حمله‌ی این نیروی اسرارآمیز قرار می‌گیرند و به دنیایی پا می‌گذارند که پر از موجودان وحشت‌ناک است. سباستین باید سر از راز این دنیا در بیاورد و راهی برای فرار از این دنیای عجیب و غریب پیدا کند.

این وبسایت همچنین درباره‌ی فعالیت‌های میکامی در تولید این بازی سخن گفت و شینجی میکامی را پدر ژانر Survival Horror خواند و این بازی را نزدیک به بازی‌های کلاسیک این سبک دانست.

“گیمر‌ها باید با استفاده از منابعی محدود راه نجات خود را پیدا کنند. ترس و وحشتی که در رهایی از این نیرو‌های نابودگر وجود دارد و ترسی که ایجاد می‌کنند، راه نجات را متکی بر کنترل اعصاب می‌دانند. در این بازی تله‌های زیادی به کار خواهند رفت که گیمر‌ها با پا گذاشتن به یکی از آن‌ها به راحتی می‌میرند و حتی گاهی اوقات می‌توان از این تله‌ها بر علیه دشمنان استفاده کرد.»

بازی Evil Within‌ یک جهان غیر طبیعی را با خود به همراه می‌آورد که در هیچ بازی دیگری دیده نشده است.

روز گذشته، تریلری از این بازی به صورت Live عرضه شد. این بازی قرار است در سال 2014 بر روی سه پلتفرم PS3، Xbox 360، PC و کنسول‌های نسل بعد عرضه شود.

اطلاعات بیشتر درباره‌ی این بازی انتظار می‌رود در بیست و دوم آپریل به دست برسد. تصاویری از این بازی هم در فضای اینترنت قرار گرفت.

برای آگاهی از آخرین اخبار و مشاهده تریلر و تصاویر این بازی به اینجا بروید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید