یکی از بازی‌بازان Among Us، انیمیشن‌هایی با الهام از فیلم‌های ترسناک ایجاد کرده‌ است

۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
Among Us

لحظات کشته شدن اعضای یک خدمه (Crewmate) به دست یک شیاد (Imposter) در این بازی، لحظات اوج و حساس این عنوان محسوب می‌شوند. این هفته یک بازی‌باز خلاق با استفاده از انیمیشن‌های کشته شدن در فیلم‌های ترسناک و دلهره‌آور، صحنه‌ی کشته شدن توسط شیاد بازی را تغییر داد. این بازی‌باز به جای استفاده از یک انیمیشن ثابت برای لحظه گیر افتادن توسط شیاد، در واقع انیمیشن‌هایی برای کشتارها، به صورت متحرک ساخت که از فیلم هایی مانند It و همچنین سری فیلم‌های بیگانه (Alien) الهام گرفتند. این خلاقیت بلافاصله مورد ستایش دیگر طرفداران عنوان Among Us قرار گرفت که تصور می‌کردند اگر این نوع انیمیشن‌ها به بازی اضافه شوند چگونه خواهند بود.

این هنرمند با نام کاربری Mactoto در توییتر و یوتیوب، فیلم کوتاه زیر را به اشتراک گذاشته است که سه انیمیشن کشتن مختلف را با الهام از فیلم‌های کلاسیک ترسناک نشان می‌دهد. اولی مربوط به سری فیلم‌های بیگانه با یک جانور بیگانه است که قبل از حمله به خدمه از تخم خارج می‌شود. دومی  به نظر می‌رسد مربوط به Poltergeist و یا عنوان آمریکایی بازسازی شده آن، فیلم حلقه، باشد و نشان می دهد یکی از اعضای خدمه به یک تلویزیون کشیده می‌شود و آخرین انیمیشن نیز یک شیاد شبیه پنی وایز (Pennywise) از فیلم It است که عضو خدمه را پس از دادن یک بالون قرمز به می‌کشد.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

 

Among [email protected]، در اینجا برخی از انیمیشن‌‌های کشتن در عنوان Among Us که بر اساس فیلمهای ترسناک معروف بازسازی شده است را می‌بینید :-D

[email protected]

۶ ژانویه ۲۰۲۱

Mactoto حساب رسمی توییتر عنوان Among Us را تگ نمود که هنگام پاسخ دادن به کارهای ساخته شده توسط طرفداران مانند این، کاملاً فعال است و به سرعت پاسخ می‌دهد. همچنین دیگر بازی‌بازان نیز به ستایش و تحسین این سه انیمیشن ساخته شده پرداختند و انیمیشن مربوط به Alien در نظر کاربران، محبوب‌ترین بین این سه انیمیشن شد.

چگونه توانستید که انیمیشن مربوط به Alien را به این شکل زیبا و کارتونی طراحی کنید؟! خیلی عالیه 😮

[email protected]

۶ ژانویه ۲۰۲۱

 

عاشق اولی هستم! 😂

[email protected]

۶ ژانویه ۲۰۲۱

از زمان عرضه و رشد محبوبیت و شهرت این عنوان، خلاقیت‌های شکل گرفته توسط طرفداران مانند همین انیمیشن‌ها به طور چشم‌گیری افزایش یافته‌اند. سایر بازی‌بازان نیز با طراحی انیمیشن‌هایی دیگر برای کشته شدن و یا طراحی پوسته و اسکین‌های جدید موجب ایجاد حالات و تنوع‌های بسیاری در این عنوان شده‌اند. حتی برخی از بازی‌بازان با تصور اینکه این عنوان در بازی‌های دیگر به چه شکل خواهد بود، شخصیت‌های این بازی را به عناوین دیگری مانند Super Smash Bros. Ultimate برده‌اند تا ببینند که این شخصیت‌ها در بازی‌های دیگر به چه شکل به نظر می‌رسند.

همچنین در حال حاضر، طرفداران این عنوان منتظر نقشه‌ی جدید Airship هستند که قرار است امسال منتشر شود. با این حال می‌توانید به نسخه‌ی زودهنگام آن دسترسی داشته باشید؛ اما بهتر است صبر کنید تا نسخه‌ی کامل و پرجزئیات‌تر منتشر شده و از آن لذت ببرید.

بازی Among Us در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و همچنین موبایل‌های هوشمند (Android , iOS) در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. علاوه بر این می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از اینجا به قلم مهدی ملکی بخوانید.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید