ممکن است بازی‌های قدیمی زیادی برای پلی‌استیشن ۵ بازسازی شوند

۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵

طبق شایعاتی که امروز منتشر شد، آگاه شدیم که شاید بازی‌های قدیمی کنسول‌های پلی‌استیشن ۱ و ۲ در آینده‌ای نزدیک راهی پلی‌استیشن ۵ شوند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، به تازگی وارد نسل نهم از بازی‌های ویدئویی شده‌ایم. در همین راستا، عده‌ی زیادی از تیم‌های سازنده‌ی بازی‌ها قصد دارند تا عناوین جدید و با کیفیتی را بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس در دسترس قرار دهند. به طور کلی، بازی‌بازان و منتقدان آینده‌ی روشنی را برای این نسل متصور هستند و باید منتظر اخبار خوبی از سوی استودیوهای مختلف باشیم. حال برخی از بازی‌بازان تمایل دارند تا بازی‌های قدیمی جذابی را بر روی این کنسول‌ها تجربه نمایند تا خاطراتشان زنده شود. اما آیا به نظر شما این اتفاق رخ خواهد داد؟

طبق مصاحبه با یکی از اعضای شرکت سونی، آگاه شدیم که امکان بازسازی آثار از کنسول‌های قدیمی همچون پلی‌استیشن ۱ و ۲ برای پلی‌استیشن ۵ وجود دارد. بدون شک بازی‌های خاطره‌انگیز فراوانی را بر روی این کنسول‌ها به یاد داریم که با یک بازسازی خوب، مجددا پرطرفدار خواهند شد. البته هنوز شرکت سونی برنامه‌ای در این زمینه ندارد و مشحص نیست که آیا این ایده در آینده پیاده‌ خواهد شد یا خیر.

نظر شما در مورد احیای عناوین قدیمی بر روی کنسول‌های نسل نهم چیست؟ دوست دارید این اتفاق برای چه بازی‌هایی رخ دهد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید