ماد جدید بازی Cyberpunk 2077 مشکلات مربوط به نقشه را برطرف می‌کند

۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۸

امروز ماد دیگری برای بازی Cyberpunk 2077 در دسترس قرار گرفت که به حل مشکلات نقشه‌ی آن می‌پردازد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

از زمانی که جدیدترین عنوان استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) یعنی Cyberpunk 2077 در دسترس قرار گرفت، اخبار و جزئیات زیادی در مورد آن عرضه شد. به طور کلی شاهد واکنش‌های مثبت و منفی زیادی از سوی افراد بودیم. چندی پیش هم اعلام شد که آماز بازی‌بازان این اثر در استیم به شدت کاهش یافته است که برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. احتمالا در جریان هستید که مشکلات و باگ‌های فراوان، دارندگان این عنوان را کلافه کرده است. شرکت سازنده نیز اعلام کرده است که پشتیبانی خود را خیلی سریع آغاز می‌کند و به رفع این هر یک از این نواقص خواهد پرداخت. در نهایت باید منتظر بود و دید که چه اتفاقاتی برای این اثر رقم خواهد خورد.

این روزها بازار ساخت مادهای مختلف برای بازی Cyberpunk 2077 بسیار داغ است. مادسازان با توسعه و عرضه‌ی مادهای جالبشان برای این عنوان، به شهرت فراوانی می‌رسند. همان‌طور که در جریان هستید، نقشه‌ی وسیع این بازی نیز ایراداتی در خود دارد و هواداران در انتظار رفع آن‌ها هستند. حال یکی از مادسازان به نام WillyJ اقدام به انتشار یک ماد جدید کرده است که به وسیله‌ی آن، برخی از نواقص مربوط به نقشه برطرف خواهد شد. ضمنا بازی‌بازان قادر هستند تا نقشه را با ظاهری متفاوت و گزینه‌های بسیار بیشتر در منوی این عنوان مشاهده نمایند. شاید این ماد در مقایسه با سایر مادها کارایی کمتری داشته باشد، اما قطعا اعمال آن برای طرفداران الزامی است. بنابراین برای دریافت این ماد می‌توانید به وب‌سایت NexusMod مراجعه نمایید.

حال باید منتظر بود و دید که سایر مادسازان برای بازی Cyberpunk 2077 چه خواهند کرد. با توجه به اخبار جدیدی سی‌دی پراجکت رد مبنی بر انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی در آینده‌ای نزدیک، بسیاری از افراد نسبت به رفع مشکلات و بهتر شدن این عنوان کاملا امیدوار هستند.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است. نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس نیز در دست ساخت قرار دارند و در آینده‌ای نه چندان دور منتشر خواهند شد. در پایان برای آشنایی بیشتر با این اثر می‌توانید نقد و بررسی آن به قلم مهدی رضایی را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید