پلی‌استیشن ۵ گلدن راک به فروش رسید

18 دی 1399 - 00:14
پلی‌استیشن

پلی‌استیشن ۵ گلدن راک (Golden Rock)، به فروش رسیده، اما نه تنها این کنسول فوق‌العاده گران قیمت است، بلکه فقط یک عدد از آن ساخته شده بود. با وب‌سایت گیمفا همراه باشید.

در حال حاضر خرید پلی‌استیشن ۵ تقریباً غیرممکن است. ذخایر این کنسول در همه‌ی جهان کمیاب بوده و فروشگاه‌هایی مانند Walmar،GameStop ،Amazon ،Best Buy و Target از سمت مشتریان تحت فشار قرار می‌گیرند. این امر تنها باعث ناامید شدن آن‌ها می‌شود چون هیچ نتیجه‌ای به همراه ندارد. در حال حاضر تنها مکان قابل اعتماد برای خرید کنسول پلی‌استیشن ۵ در ای‌بی (eBay) است، اما با قیمت‌های غیرواقعی و بسیار گران‌تر از قیمت شرکتی آن به‌فروش می‌رسد. قیمت آن بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار در این فروشگاه ثبت شده است.

شرکت کاویار (Caviar)، سازنده محصولات لوکس، اخیراً Golden Rock را معرفی کرده است. کنسول پلی‌استیشن ۵ ساخته شده با ۴۴ پوند طلا که همراه با کنترلر DualSense، دارای روکشی از طلا و چرم تمساح ممتاز است. به گفته‌ی این شرکت، محصول آن‌ها نه تنها فوق‌العاده لوکس است، بلکه ساخت آن بسیار چالش برانگیز بود. بدنه‌ی آن شامل ۸ ورق ریخته شده از طلای جامد است. برای ساخت آن تقریباً ۴۴ پوند از این فلز گران‌بها استفاده شده است.

پلی‌اسیتشن 5

پلی‌اسیتشن 5

شرکت کاویار در این مورد توضیح می‌دهند:

قاب این گجت انحصاری با تکنیک‌های جواهرسازی ایجاد شده که حجم و بافت خاصی را به دستگاه اضافه می‌کند. الهام‌بخش طراحان بدنه‌ی خاص این کنسول، سنگ طلا و اشکال زیبای این سنگ بود. به همین دلیل به این کنسول گلدن راک  گفته می‌شود.

همان‌طور که گفته شد، این کنسول دارای یک کنترلر بوده که دارای روکشی از طلا و چرم تمساح است. مشخص نیست که چرم کروکودیل چقدر برای بازی مناسب است، اما یک رنگ مشکی و طلایی خوب به کنترلر می‌دهد. هزینه‌ی ساخت این دستگاه تا حالا جایی مطرح نشده است و قیمت فروش آن نیز معلوم نیست، اما با توجه به قیمت طلا و میزان استفاده‌ی آن در این کنسول می‌توان به‌صورت تخمینی، قیمت ۲ میلیون دلار را بر روی آن گذاشت.

 

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید