بازی Outriders تاخیر خورد

17 دی 1399 - 20:33

طبق اعلام شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly)، بازی Outriders با تاخیر عرضه خواهد شد. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

بازی تیراندازی سوم شخص Outriders که پیش از این برای انتشار در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ (۲ فوریه ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده بود، با تاخیر مواجه شده است. بر اساس اعلام شرکت ناشر و تیم توسعه‌دهنده، این اثر قرار است در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ (۱ آوریل ۲۰۲۱) بر روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی منتشر شود. همچنین در تاریخ ۷ اسفند سال جاری (۲۵ فوریه ۲۰۲۱) نسخه‌ی دموی این اثر به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

تیم توسعه‌دهنده‌ی Outriders بیانیه‌ای را در خصوص تاخیر این بازی منتشر کرده که به شرح زیر است:

سال نوی میلادی را به همگی تبریک می‌گوییم. معتقدیم که قبل از عرضه‌ی عنوان Outriders، تجربه‌ی این بازی برای بازی‌بازان مهم است. به همین علت می‌خواهیم اعلام کنیم که در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۱، نسخه‌ی دموی این بازی به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. در این دمو بازی‌بازان می‌توانند چند ساعت ابتدایی بازی را به صورت تک‌نفره و یا Co-Op با ۴ کلاس مختلف تجربه کنند.

همچنین می‌خواهیم اعلام کنیم که بازی Outriders به جای ۲ فوریه در تاریخ ۱ آوریل ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. ما این وقت اضافی را با کار بیشتر و تمرکز بر روی ارائه‌ی یک تجربه‌ی خارق‌العاده از این بازی برای شما مخاطبان خواهیم گذراند.

از صبر و حمایت‌های شما بسیار سپاس‌گزاریم.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید