جزییات جدیدی از عنوان در حال توسعه‌ی Atomic Heart در صفحه‌ی استیم بازی فاش شد

Atomic Heart

بازی Atomic Heart که هم اکنون توسط شرکت Mundfish در حال توسعه است، یک پروژه‌ی جالب توجه می‌باشد که طی سال‌های گذشته نیز در دست توسعه بوده است. شایعات حاکی از آن بود که در روند توسعه‌ی بازی مشکلاتی پدیدار شده که ممکن است باعث توقف ساخت این بازی شوند اما سازنده‌ی این عنوان سال گذشته همزمان با تایید ساخت این بازی برای کنسول‌های نسل هشتم و همچنین پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری اکس، ایکس باکس سری اس، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی شایعات لغو روند توسعه‌ی این بازی را تکذیب کرد. همچنین تأیید شده است که میک گوردون، آهنگساز بازی پرطرفدار DOOM، وظیفه‌ی ساخت موسیقی‌های این عنوان را بر عهده دارد.

صفحه استیم بازی اخیراً به روز رسانی شده است و اطلاعات بیشتری را در مورد داستان بازی به مخاطبان ارائه می‌دهد. به عنوان یک عنوان نقش آفرینی اکشن، داستان این بازی شما را در یک تاریخ جایگزین قرار می‌دهد. زمانی که جماهیر شوروی سوسیالیستی نه تنها فروپاشی نشده بلکه اکنون با روبات‌ها، هولوگرام‌ها و مواردی از این دست وارد جنگ شده است. بازیکن به عنوان یک افسر ویژه‌ی KGB (سازمان اطلاعات شوروی سابق) در یک مرکز اسرارآمیز گشت و گذار می‌کند و طبق گفته‌ی سازندگان این عنوان مناطق عظیم و جهان آزاد و پر از طبیعتی سرسبز در میانه‌ی شوروی سابق برای کشف در این عنوان وجود دارد.

از دیگر محیطهای این اثر می‌توان به مناطق غیر مسکونی و متروکه با انواع آزمایشگاه‌های زیر زمینی، پناهگاه‌ها و همچنین مناطق تسخیر شده توسط ربات‌ها اشاره کرد. دشمنان در درجه اول ماشین‌ها هستند که زمانی برای خدمت به بشریت خلق شده بودند و حالا می‌خواهند ما را نابود کنند. ماشین‌هایی که برای کم‌تر کردن مشکلات بشریت طراحی شده بودند ولی بخاطر یک مشکل در سیستم خود حال انسان‌ها را به عنوان دشمن شناسایی می‌کنند.

بازی Atomic Heart در حال حاضر برای عرضه بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری اکس و سری اس و همچنین رایانه‌های شخصی در حال توسعه است. شما می‌توانید سیستم مورد نیاز اولیه‌ی بازی را از طریق این لینک مشاهده کنید.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید