شرکت نینتندو و‌ب‌سایتی را برای بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury راه‌اندازی کرد

17 دی 1399 - 19:17

شرکت نینتندو به تازگی صفحه‌ی رسمی را برای بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury راه‌اندازی کرده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury را می‌توان نسخه‌ی بازسازی عنوان Super Mario 3D World دانست که در سال ۲۰۱۳ برای کنسول وی یو (Wii U) عرضه شد و مطابق انتظارات توانست با استقبال بسیار فوق‌العاده‌ی منتقدین و بازی‌بازان روبه‌رو شود و در نهایت متای بسیار عالی ۹۳ را برای خود به ثبت برساند.

اما چند ماه قبل بود که کمپانی نینتندو طی رویداد Nintendo Direct از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این اثر تحت عنوان Super Mario 3D World + Bowser’s Fury رونمایی کرد و باعث خوش‌حالی بسیاری از طرفداران مجموعه‌ی محبوب Super Mario شد. حال این شرکت به تازگی صفحه‌ی رسمی بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury را راه‌اندازی کرده است که در همین راستا انتظار می‌رود به‌زودی شاهد انتشار ویدئو و اطلاعات بیشتری پیرامون این اثر باشیم.

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ (۱۲ فوریه ۲۰۲۱) از طریق کنسول نینتندو سوییچ در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. شما همچنین می‌توانید این اثر را بر روی کنسول نینتندو سوییچ به صورت کو-آپ (co-op) محلی (Local) و آنلاین با دوستان خود تجربه کنید.

بهزاد خان
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید