تهیه‌کننده‌ی Fatal Frame به احتمال ساخت یک بازی جدید از سری اشاره دارد

17 دی 1399 - 19:01

کیسوکه کیکوچی (Keisuke Kikuchi)، تهیه‌کننده‌ی سری Fatal Frame، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با مجله‌ی فامیتسو (Famitsu)، به احتمال جشن گرفتن ۲۰مین سالگرد سری Fatal Frame و رونمایی از بازی‌های جدید در بهار آینده اشاره کرده است.

هواداران سبک ترسناک، احتمالا سری Fatal Frame را به عنوان یکی از ترسناک‌ترین بازی‌های عرضه شده بر روی کنسول پلی‌استیشن ۲ به خاطر دارند. آخرین نسخه از این سری در سال ۲۰۱۴ به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو Wii عرضه شد و از آن زمان، دیگر شاهد انتشار نسخه‌ی جدیدی از این سری نبودیم.

در طول سال‌های اخیر، تنها شاهد انتشار شایعاتی از سری Fatal Frame بودیم، ولی تا به امروز، شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo) رسما از نسخه‌ی جدید این سری رونمایی نکرده است. تهیه‌کننده‌ی سری Fatal Frame در جدیدترین مصاحبه‌ی خود به احتمال رخ دادن یک رویداد ویژه برای ۲۰امین سالگرد انتشار این سری اشاره کرده است.

زمانی که از آقای کیسوکه درباره‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی سوال شد، ایشان در پاسخ بیان کردند:

سال ۲۰۲۰ سالی بود که در آن، چیزهایی که در گذشته عادی به نظر می‌رسیدند، دیگر معمولی نبودند. من دوست دارم دوباره به چیزهایی که برای من مهم بودند و به آن‌ها علاقه داشتم، نگاه کرده و با یک زاویه‌ی دید تازه، یک بازی را خلق کنم. سال ۲۰۲۱ میلادی در حقیقت ۲۰مین سالگرد انتشار سری Fatal Frame است. به همین دلیل، من دوست دارم در صورت امکان، این رویداد را جشن بگیریم.

در کنار این موضوع، تهیه‌کننده‌ی سری به این نکته نیز اشاره کردند که تیم سازنده در حال حاضر بر روی چندین بازی جدید کار می‌کنند که به زودی معرفی خواهند شد.

ما سخت در تلاش هستم تا بتوانیم در بهار از بازی‌های جدید رونمایی کنیم. در حال حاضر، ما بر روی بازی‌های مختلفی کار می‌کنیم که در شرایط مختلفی از بهینه‌سازی گرفته تا انتخاب نام، قرار دارند.

اگرچه این احتمال وجود دارد که یکی از عناوین در دست ساخت آقای کیسوکه، نسخه‌ای جدید از سری Fatal Frame باشد، ولی بهتر است تا زمان معرفی رسمی بازی از سوی تیم سازنده منتظر بمانیم.

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید