استودیوی آرکین بر روی یک پروژه‌ی معرفی نشده کار می‌کند

17 دی 1399 - 14:58

استودیوی آرکین (Arkane) با ساخت عناوینی مانند Dishonored و Prey توانسته است بهترین بازی‌های Immersive Sim را به مخاطبان ارائه دهد. طبق اطلاعات جدید منتشر شده، این استودیو در حال کار بر روی یک پروژه‌ی جدید است.

آقای هاروی اسمیت (Harvey Smith)، خالق و نویسنده‌ی مجموعه‌ی Dishonored، در مصاحبه‌ی اخیر خود با Vandal اظهار داشت که وی در حال حاضر بر روی بازی Deathloop کار نمی‌کند و نقشی در آن ندارد. به گفته‌ی وی، شعبه‌ی لیون آرکین در حال کار بر روی این بازی است. با این حال، آقای اسمیت تایید کرد که وی در شعبه‌ی آستین استودیوی آرکین بر روی یک عنوان جدید کار می‌کند.

هاروی اسمیت در این باره گفت:

دینگا باکابا (Dinga Bakaba) به عنوان کارگردان و سباستین میتن (Sébastien Mitton) به عنوان کارگردانی هنری در شعبه‌ی لیون آرکین بر روی بازی Deathloop کار می‌کنند. اما من با آن‌ها برای ساخت نسخه‌ی اول Dishonored در شعبه‌ی آستین کار کردم. برای ساخت نسخه‌ی اول این بازی، هر دو شعبه‌ی آستین و لیون با یکدیگر همکاری داشتند. برای ساخت Dishonored 2 به شعبه‌ی لیون نقل مکان کردم و ۴ سال در آن‌جا حضور داشتم. سپس من با افرادی مانند Ricardo Bare و Susan Kath برای توسعه‌ی Prey همکاری کردم. من در پروژه‌ی Deathloop نقشی ندارم، اما در حال حاضر با برخی از افرادی که در توسعه‌ی Prey و Dishonored نقش داشته‌اند، بر روی یک پروژه‌ی معرفی نشده کار می‌کنم.

بازی Deathloop به عنوان جدیدترین اثر استودیوی آرکین، در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ می ۲۰۲۱) بر روی پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی به مدت یک سال در انحصار کنسولی پلی‌استیشن ۵ خواهد بود.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید