تعداد محدودی از پلی‌استیشن ۵ با رنگ مشکی به فروش خواهد رسید

17 دی 1399 - 13:15

یک فروشگاه واسطه اقدام به فروش تعدادی محدودی از پلی‌استیشن ۵ با رنگ سیاه و الهام گرفتن از طراحی پلی‌استیشن ۲ کرده است.

پس از معرفی رسمی پلی‌استیشن ۵ و تماشای سفیدی به کار رفته در طراحی این کنسول، بسیاری از طرفداران با درنظر گرفتن طراحی سیاه کنسول‌های نسل پیش پلی‌استیشن، انتظار عرضه پلی‌استیشن ۵ با رنگ سیاه را دارند که تا به این لحظه سونی هیچ خبری در این رابطه منتشر نکرده است. همین موضوع سبب شد که سایر شرکت‌ها دست به خلاقیت زده و زودتر از سونی پلی‌استیشن ۵ با رنگ مشکی را به بازار ارائه کنند.

فروشگاه SUP3R5 با الهام گرفتن از کنسول پلی‌استیشن ۲، بخش های سفید کنسول پلی‌استیشن ۵ و کنترلر DualSense را به رنگ مشکی تغییر داده و همچنین رنگ‌ کلاسیک دکمه‌های پلی‌استیشن را نیز به این شخصی سازی اضافه کرده است. این کنسول‌های شخصی‌سازی شده در جمعه ۱۹ دی به‌فروش می‌رسند و در اواخر بهار جاری، ارسال خواهند شد.

اگر قصد دارید این کنسول را خریداری کنید باید خیلی سریع نسبت به خرید آن اقدام نمایید زیرا تنها ۳۰۴ نسخه از این کنسول به همراه کنترلر سیاه آن به فروش می‌رسد، اما با این‌حال ۵۰۰ عدد کنترلر نیز به صورت جداگانه برای فروش قرار خواهد گرفت. قیمت این کنسول شخصی‌سازی شده برای نسخه استاندار ۷۵۰ دلار و نسخه دیجیتال ۶۵۰ دلار است که در مقایسه با کنسول اصلی ۲۵۰ دلار گران‌تر می‌باشد و کنترلر مشکی نیز با قیمت ۱۰۰ دلار به صورت جداگانه به فروش خواهد رسید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید