آمار جدیدی از فروش بازی ۱۳Sentinels: Aegis Rim منتشر شد

17 دی 1399 - 11:31

استودیوی آتلوس (Atlus) امروز آماری از میزان فروش نسخه‌های بازی ۱۳Sentinels: Aegis Rim را در دسترس قرار داد که در نوع خود جالب است. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه، ما را در ادامه همراهی کنید.

۱۳Sentinels: Aegis Rim از سری عناوین استراتژی و داستان محور بوده که تیم سازنده برای ساخت آن از رمان‌های مختلفی الهام گرفته است. این بازی یکی از برترین‌های سال ۲۰۲۰ میلادی نیز به شمار می‌رود، اما متاسفانه چندان به آن پرداخته نشده است. گفتنی است که دو استودیوی وانیل‌اویر (Vanillaware) و آتلوس به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

سیزده داستان مختلف در بازی ۱۳Sentinels: Aegis Rim روایت می‌شود. در میانه‌های بازی، تمامی این داستان‌ها به هم مربوط می‌شود و شما با در دست داشتن کنترل کاراکترهای مختلف از یک دبیرستان باید آن را به بهترین شکل به پایان برسانید. بازی در محیطی مملو از ربات‌های غول‌پیکر در جریان است و این قضیه به هیجان آن می‌افزاید. نوجوانان این دبیرستان در تلاش هستند تا این ربات‌ها را یکی پس از دیگری از بین ببرند و امنیت را به شهرشان بازگردانند. ۱۳Sentinels: Aegis Rim ابتدا در کشور ژاپن در دسترس قرار گرفت و رضایت بسیاری از بازی‌بازان و دوستداران عناوین این سبک را هم جلب کرد. جالب است بدانید که این عنوان توانست متای ۸۷ را از آن خود کند و در کل نباید آن را دست کم گرفت.

حال به گفته‌ی ناشر بازی ۱۳Sentinels: Aegis Rim، آگاه شدیم که تا به حال بیش از ۳۰۰ هزار نسخه از این عنوان به فروش رفته است. این آمار از نگاه تیم سازنده تا حد زیادی رضایت‌بخش بوده و آن‌ها برنامه‌هایی در جهت افزایش هواداران نیز دارند. ظاهرا چند به‌روزرسانی و بسته الحاقی برای این اثر در دسترس قرار می‌گیرد و برخی از ایرادات نیز تا حدودی برطرف خواهند شد تا عده‌ی بیشتری جذب آن شوند. در نهایت باید منتظر بود و دید که آیا این تیم در پیاده‌سازی ایده‌های خود موفق خواهد بود یا خیر.

بازی ۱۳Sentinels: Aegis Rim هم‌اکنون بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده‌ی تریلری از این عنوان می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

 

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید