عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو در کشور ژاپن متوقف شد

17 دی 1399 - 11:00

در روزهای گذشته شایعاتی پیرامون توقف انتشار کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو در کشور ژاپن به گوش می‌رسید و حال شرکت سونی این اخبار را تایید کرد. در ادامه می‌تواند شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

با وجود این که ۲۰۲۰ سال جالبی برای بسیاری از افراد در کشورهای مختلف نبود، اما در مجموع خبرهای خوبی به دست بازی‌بازان رسید. علی‌رغم شیوع ویروس کرونا و تاخیر خوردن بسیاری از بازی‌های مورد انتظار، عناوین جذاب زیادی همچون Animal Crossing: New Horizons و Cyberpunk 2077 بالاخره در دسترس قرار گرفتند تا طرفداران از این بابت خوشحال شوند. بدون شک مهم‌ترین اتفاق سال ۲۰۲۰، ورود به نسل نهم از بازی‌ها به دلیل انتشار کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس بود. حال بازی‌بازان قادر هستند تا به تجربه‌ی عناوین جدیدتر و بهتری پرداخته و لذت ببرند.

همان‌طور که می‌دانید، انتقال بازی‌بازان از یک نسل از بازی‌های ویدئویی به نسل دیگر کار بسیار دشواری است؛ مشکلی که هم‌اکنون ژاپنی‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. ظاهرا استقبال از کنسول پلی‌استیشن ۵ در این کشور مطابق انتظارات پیش نرفته و فروش چندان جالبی هم نداشته است. حال به نقل از وب‌سایت GameWatch، انتشار کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو در ژاپن متوقف شده است و بازی‌بازان این کشور فعلا قادر به خرید آن نخواهند بود. حال باید منتظر بود و دید که این تصمیم سونی چه تاثیر در میزان فروش کنسول جدیدش خواهد داشت. دیروز هم اطلاعاتی در مورد فروش این کنسول در دسترس قرار گرفت که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد کنسول‌های شرکت سونی، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید