پوسته‌ی شخصیت Doom Slayer به بازی Fall Guys اضافه شد

۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) همان‌طور که روز گذشته اعلام کرده بود، امروز پوسته‌ی شخصیت Doom Slayer را به بازی Fall Guys اضافه کرد. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در ای خصوص، ما را در ادامه همراهی کنید.

از ماه دسامبر تا به حال، شایعاتی در مورد اضافه شدن برخی از امکانات بازی محبوب DOOM به عنوان Fall Guys شنیده می‌شد. در نهایت این اخبار روز گذشته تایید شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. حال امروز این اتفاق امروز رخ داده است و طرفداران Fall Guys می‌توانند از پوسته‌ی کاراکتر DOOM Slayer بهره ببرند. قابل ذکر است که دو شرکت مدیاتونیک و دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این اثر را به عهده داشته‌اند.

همان‌طور که در جریان هستید، Fall Guys از سری عناوین دوست‌داشتنی در سبک‌ بتل رویال استکه با ارائه‌ی حالت‌های مختلف در منو، بازی‌بازان را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد. پشتیبانی تیم سازنده از همان‌ روزهای ابتدایی آغاز شد که این قضیه را باید یکی از دلایل محبوبیت زیاد آن به حساب آورد. از دیگر ویژگی‌های جذاب این عنوان باید به دنیای رنگارنگ و طراحی جالب کاراکترها اشاره داشت.

ظاهرا اضافه شدن پوسته‌ی فوق برای مدیاتونیک کافی نبوده و این شرکت قصد دارد تا محتویات بیشتری را از سری پرطرفدار DOOM به این بازی بیاورد. البته هنوز اطلاعات چندانی در این مورد در دست نیست و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی این تیم باشیم. هم‌اکنون پوسته‌هایی از آثاری نظیر Half-Life، Untitled Goose Game و Sonic the Hedgehog در این بازی به چشم می‌خورد. این اقدامات از سوی مدیاتونیک، واکنش‌های مثبت و منفی بی‌شماری را به دنبال داشته است.

بازی Fall Guys در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ قابل تجربه است. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید