کراس‌اور Fall Guys: Ultimate Knockout با Doom تایید شد

16 دی 1399 - 23:46

استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) اخیراً با انتشار یک توییت جدید دوباره به اضافه شدن پوسته‌ی شخصیت Doom Slayer به بازی محبوب Fall Guys: Ultimate Knockout اشاره کرده است. این‌طور که به نظر می‌رسد، فردا شاهد رونمایی رسمی از این پوسته خواهیم بود.

در ماه دسامبر گذشته، مدیاتونیک و بتسدا (Bethesda) به اضافه شدن پوسته‌ی Doom Slayer به Fall Guys اشاره کردند. حالا این استودیوی مستقل به نوعی تایید کرده است که پوسته‌ی این شخصیت محبوب فردا از طریق یک تریلر رونمایی خواهد شد. مدیاتونیک اخیراً تصویر جدیدی را توییت کرده است که در آن شاهد حضور Doom Slayer در یک محیطی که به نظر می‌رسد جهنم است، هستیم.

اگر هنوز هم قانع نشده‌اید، مدیاتونیک در توییت خود به طور مستقیم به بتسدا اشاره کرده و حتی عبارت GRAB AND FALL, UNTIL IT’S DONE را به کار برده است؛ یک اشاره‌ی مستقیم دیگر به عناوین Doom. خوشبختانه بازی‌بازان Fall Guys به زودی برای اولین بار این پوسته را مشاهده خواهند کرد. شما می‌توانید استریم جدید مدیاتونیک را از طریق کانال توییچ این استودیو تماشا کنید.

به لطف محبوبیت و موفقیت بالای Fall Guys، مدیاتونیک موفق شده است تا محتویات زیادی را از عناوین دیگر اضافه کند؛ از بازی‌های مستقل نظیر Untitled Goose Game گرفته تا عناوین مطرح و بزرگ مانند Sonic the Hedgehog. حتی برخی از تولید‌ کنندگان محتوا‌ی ویدئویی از جمله Ninja نیز پوسته‌ی مخصوص خود را در بازی دریافت کرده‌اند. در نهایت جالب است بدانید که پس از عنوان Among Us، بازی Fall Guys بیش‌ترین آمار جست‌‌وجو بازی‌های ویدئویی را در طی سال جاری در گوگل داشته است.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout هم‌اکنون بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید