Red Dead Online تخفیفات قابل توجه دریافت می‌کند

۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۹
Red Dead Online

استودیوی راک‌استار گیمز (Rockstar Games)، معمولاً به‌عنوان بخشی از به‌روزرسانی‌های هفتگی بازی، چندین تخفیف متفاوت برای بازی‌بازان عنوان Red Dead Online ارائه می‌دهد، اما این اولین به‌روزرسانی در سال ۲۰۲۱ است.

پاداش‌هایی را که بازی این سری ارائه می‌دهد، متفاوت از آنچه است که معمولاً می‌بینیم. هنوز تخفیف برای کالاهای معمول مانند اسلحه، لباس و سایر موارد وجود دارد. تغییر شکل شخصیت‌های بازی‌بازان نیز تخفیف دارد و آرایشگران و سالن‌ها خدمات خود را برای هفته‌ی آینده به‌صورت رایگان ارائه می‌دهند. در اعلامیه‌ی شرکت راک‌‌استار گیمز، توضیحاتی در مورد این به‌روزرسانی آمده است :

آغاز سال جدید همراه با اتخاذ تصمیمات جدیدی برای ما بود. برای کمک به این جشن، تمام بازی‌بازان عنوان Red Dead Online برای پاک کردن لیست وضعیت Honor هایشان اقدام کنند. آن‌ها می‌توانند نصف هزینه‌ی تغییر ظاهر شخصیت خود را دریافت کنند.

اگر این هفته در بازی Red Dead Online نیاز به کوتاه کردن مو یا نوشیدنی دارید، می‌توانید تا تاریخ ۲۲ دی ۱۳۹۹ (۱۱ ژانویه ۲۰۲۰) هر دو را از آرایشگران و سالن‌ها بدون هزینه دریافت کنید. علاوه بر این مزایایی که زمان محدودی دارند، بازی Red Dead Online از امتیازات مورد انتظار برای به‌روزرسانی‌های هفتگی مانند پاداش‌هایی که برای حالت‌های خاص اعمال می‌شود، بهره‌مند است.

تخفیف‌های هفتگی Red Dead Online

۳۰ درصد تخفیف در تمام Revolvers
۶۰ درصد تخفیف برای همه‌ی مهمات
۵۰ درصد تخفیف در تمام مواد غذایی، نوشیدنی‌ها و تقویت‌کننده‌هایی از جمله مقوی‌های هریت
۳۰ درصد تخفیف برای اصطبل، مقوی اسب و غذای اسب
۴۰ درصد تخفیف برای تجهیزات اسب، زین، رکاب، پتو و شاخ
۳۰ درصد تخفیف در تمام مجموعه‌های لباس Ram در فروشگاه Gus

آخرین به‌روزرسانی بازی Red Dead Online با تمام پاداش‌هایی که در بالا ذکر شد در حال حاضر فعال است، بنابراین مطمئن شوید که قبل از این‌که هفته‌ی آینده طرح‌های دیگری اعمال شود، از آن‌ها استفاده کنید. بازی Red Dead Redemption 2 اخیرا توانسته تا به‌عنوان بهترین بازی استیم در سال ۲۰۲۰ انتخاب شود.

1
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید