فهرست بازی‌های ماه ژانویه‌ی سرویس PlayStation Now منتشر شد

۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴

به تازگی، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی (Sony Interactive Entertainment) در خبری رسمی اعلام کرد که کاربران سرویس PlayStation Now می‌توانند از هم‌اکنون به تجربه‌ی سه عنوان The Crew 2 ،Surviving Mars و Frostpunk: Console Edition بپردازند. این بازی‌ها هم‌اکنون در دسترس کاربران این سرویس قرار دارند و  تا یک ماه بعد باقی خواهند ماند.

عنوان مسابقه‌ای و هیجان‌انگیز The Crew 2، بازی‌بازان را در مسیرهای چشم‌نواز و منحصر به فرد به صورت همزمان در جاده زمینی، راه‌های هوایی و آبی ایالات متحده به چالش می‌کشد. شما در این عنوان می‌توانید از میان طیف گسترده‌ای ‌از اتومبیل‌های سواری، موتورسیکلت‌های پر سرعت، قایق‌های تندرو و هواپیماهای مسابقه‌ای به انتخاب یک وسیله‌ی نقلیه پرداخته و با آن در بخش‌های داستانی و آنلاین به رقابت با سایرین بپردازید.

در بازی استراتژیک و علمی-تخیلی Surviving Mars، شما باید بر روی سیاره‌ی مریخ یک مستعمره‌ی جدید و پیشرفته بر پا کرده و اسرار پنهان شده بر روی این سیاره‌ی بزرگ را به مرور کشف نمایید. شما می‌توانید با استفاده از هواپیماهای غول‌پیکر بدون سرنشین، جمعیت‌های بزرگ و فعال انسانی را به پایگاه خود بیاورید. البته قبل از این اقدام، باید شهرهای پوشیده با لایه‌‌ی محافظ گنبدی را به همراه منابع مورد نیاز جهت زندگی و فعالیت این انسان‌ها فراهم کنید.

در نهایت بازی Frostpunk: Console Edition شما را به یکی از چالش برانگیزترین روزهای انقلاب صنعتی قرن نوزدهم خواهد برد تا با استراتژی‌های خود، پایگاه‌های زیادی را از نابودی نجات دهید. در این عنوان، انرژی گرمایی به معنای حیات خواهد بود و شما باید در سرماهای طاقت‌فرسا، با مدیریت خود از یک شهر مدرن ویکتوریایی حفاظت نمایید. شما باید به تحقیق و بررسی در مورد دانش‌های جدید و مدرن به مانند کشتی‌های بخار و پایگاه‌های تولید گرما بپردازید و با پیشرفت تکنولوژی، به بقای جامعه و شهر خود کمک نمایید.

طبق اعلام شرکت سونی، هر سه عنوان ذکر شده تا تاریخ ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۵ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) بر روی سرویس PlayStation Now در اختیار بازی‌بازان خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید