در Destiny 2: Beyond Light یکی از قابلیت‌های کلاس Warlock تغییر کرده است

16 دی 1399 - 20:17

چندی پیش استودیوی بانجی (Bungie) اعلام کرد که قرار است در عنوان Destiny 2: Beyond Light، تغییراتی اساسی در گیم‌پلی و قابلیت‌های کلاس‌های متنوع مبارزان و تجهیزات آن‌ها رخ دهد. حال به تازگی، برخی از بازی‌بازان به اطلاعاتی دست یافته‌اند که نشان می‌دهد قابلیت کاربردی Rift کلاس Warlock یک تغییر مخفی داشته است.

کاملا مشخص است که بسته الحاقی بزرگ Beyond Light قرار است در کنار افزودن محتویات جدید و منحصر به فرد، تغییرات گسترده و بنیادینی برای بازی‌بازان عنوان Destiny 2 به همراه داشته باشد. سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، طرفداران موفق شدند کنترل مبارزان زیرشاخه‌ی Darkness را به دست گیرند، به سرزمین ماه یخی اروپا سفر کنند و با فرقه‌ی قدرتمندی به نام Fallen رو‌به‌رو شوند.

در حین این ماجراجویی، برخی از بازی‌بازان تیزبین متوجه شدند که الگوهای قدیمی و اولیه‌ی اسلحه‌ی Hand Cannon با بازبینی کلی همراه شده و سیستم‌های پیشرفت جدیدی را برای بازی‌بازان فراهم کرده است. حال جامعه‌ی بازی‌بازان Destiny 2 در وب‌سایت خبری رددیت (Reddit) اعلام کردند که کلاس Warlock بدون اعلام رسمی و خبر از جانب استودیوی بانجی، یک تغییر مخفی داشته است. طبق این گزارش، بازی‌بازانی که کنترل مبارزان کلاس Warlock را به دست دارند، با فعال کردن قابلیت Rift قادر خواهند بود در برابر صدمات آسیب کمتری دریافت نمایند؛ در واقع مقاومت آن‌ها در برابر آسیب‌های دشمنان افزایش پیدا می‌کند.

قابلیت Rift کلاس Warlock از همان زمان معرفی مورد توجه بازی‌بازان عنوان Destiny 2 قرار گرفت. این قابلیت به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا بر روی زمین مبارزه و در اطراف خود، هاله‌ای از انرژی ایجاد نمایند. حال اگر مبارزان هم‌تیمی وی به درون این هاله وارد شوند، تا زمان خروج از آن می‌توانند از قدرت بیشتری در حملات خود بهره ببرند. البته بسته به قدرت‌های ویژه‌ی مبارزهای کلاس Warlock، قابلیت Rift می‌تواند علاوه بر افزایش قدرت اسلحه‌های مبارزان هم‌تیمی، نوار سلامتی آن‌ها را به مرور پر کند.

حال طبق گزارش بازی‌بازان، هنگامی که از قابلیت Rift استفاده شود، دوربین بازی Destiny 2 به صورت خودکار به حالت سوم شخص در خواهد آمد. حال تا زمان تمام شدن مدت استفاده از قابلیت Rift و بازگشت دوربین به حالت اول شخص، بازی‌بازان دیگر مستقر در هاله می‌توانند از ۲۰ درصد مقاومت بیشتر در برابر ضربات بهره ببرند که می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در روند مبارزات داشته باشد.

عنوان Destiny 2: Beyond Light هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی این بازی را در این نشانی مشاهده نمایید.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید