بازی Hollow Knight: Silksong در مراحل پایانی توسعه قرار دارد

16 دی 1399 - 14:58

بدون شک بسیاری از طرفداران بازی Hollow Knight منتظر عرضه‌ی عنوان Hollow Knight: Silksong هستند. حال طبق اطلاعات جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد این بازی در مراحل پایانی توسعه قرار دارد.

آقای متیو گریفین (Matthew Griffin)، مدیر بازاریابی عنوان Hollow Knight از استودیوی تیم چری (Team Cherry) اعلام کرد که محتوای بازی Hollow Knight: Silksong در حال حاضر کامل شده است و این اثر هم‌اکنون در مرحله‌ی تست نهایی قرار دارد. وی جزئیاتی از تاریخ انتشار بازی را ارائه نداد و خاطرنشان کرد زمانی که تیم توسعه‌دهنده از کامل شدن همه‌ی بخش‌ها مطمئن شود، تاریخ عرضه را اعلام خواهد کرد.

Hollow Knight به دلیل ترکیب سبک‌های مترویدوانیا و سولزلایک بسیار مورد توجه قرار گرفته و همچنین تلاش تیم توسعه‌دهنده برای خلق یک اتمسفر خارق‌العاده تحسین‌ برانگیز است. به‌نظر می‌رسد بسیاری از این خصوصیات جالب در نسخه‌ی Silksong نیز وجود خواهند داشت.

مدتی پیش مجله‌ی Edge اطلاعات مختلفی را از بازی Hollow Knight: Silksong منتشر کرد. برای مشاهده‌ی اطلاعات مذکور می‌توانید به این نشانی مراجعه بفرمایید. این بازی اکشن ماجراجویی مترویدوانیایی در تاریخی نامشخص بر روی کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید