تصاویری از بازی Arma Reforge لو رفت

۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
بازی Arma Reforge

بازی Arma Reforge جدیدترین اثر بوهمیا است و برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس و پلی‌استیشن در حال توسعه قرار دارد.

استودیو بوهمیا اینتراکتیو (Bohemia Interactive) در حال حاضر مشغول توسعه‌ی بازی Arma Reforge است. این بازی AAA تنها به صورت چند نفره و بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس قابل تجربه خواهد بود. به تازگی تصاویری از این بازی در فضای مجازی به صورت غیر رسمی منتشر شده است. هنوز زمان انتشاری برای این بازی اعلام نشده است؛ اما به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر خواهد شد.

فردی که این تصاویر را منتشر کرده Biostiel نام دارد و علاوه‌بر تصاویر، اطلاعات دیگری هم از این بازی به اشتراک گذاشته است. به گفته‌ی این فرد، نسخه‌ی پلی‌استیشن بازی هم در حال توسعه قرار دارد اما بعد از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس منتشر خواهد شد. علت این تاخیر هم مشکلات این بازی در اخذ مجوز از سونی است.

با دقت در تصاویر منتشر شده، به نظر می‌رسد که محیط بازی بسیار بزرگ باشد. وسعت زیاد چیزی است که در بازی‌های قبلی سری Arma هم دیده‌ایم. ساختمان‌های متعدد و یک خودرو هم در یکی از تصاویر مشاهده می‌شوند. در ادامه می‌توانید این تصویر منتشر شده را تماشا کنید:

بازی Arma Reforge

نکته‌ی دیگری که Biostiel به آن اشاره کرده، چند نفره بودن مطلق بازی است. به این ترتیب بازی Arma Reforge به صورت آفلاین و تک نفره قابل تجربه نخواهد بود. برخی از طرفداران اعتقاد دارند که این بازی در واقع Arma 4 نیست و به نوعی یک اسپین آف (Spin-off) یا حتی بسته‌ی الحاقی (DLC) برای Arma 3 است.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از بازی Arma Reforge و زمان انتشار آن نداریم. شاید انتشار بازی در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ منطقی‌ترین حدس باشد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید