بازی Football Manager 21 رکوردی در زمینه‌ی فروش ثبت کرد

16 دی 1399 - 01:17
میزان فروش Football Manager 21

بازی Football Manager 21 سریع‌ترین فروش این سری را تا رسیدن به آمار فروش ۱ میلیون نسخه کسب کرده است. هفته‌ی گذشته نیز بیش از ۹۰۰ هزار بازی‌باز داشت.

وقتی کسی به عناوین مربوط به رشته‌ی فوتبال فکر می‌کند، اغلب سری FIFA به ذهنش می‌آید. با این وجود، Football Manager یک سری قوی را معرفی کرده که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا در دنیای مدیریت یک تیم حرفه‌ای عمیق‌تر شوند. بازی Football Manager 21 جدیدترین عنوان از این سری، تاکنون با فروش یک میلیون نسخه، آمار خوبی نسبت به عناوین پیشین خود داشته است. کارگردان این بازی مایلس جاکوبسون (Miles Jacobson)، این موضوع را در توییتر اعلام کرد و در عین حال تأیید نمود که سریع‌ترین میزان فروش در این سری را با ۱ میلیون نسخه ثبت نموده است.

هفته‌ی گذشته نیز رکورد بیش از ۹۰۰ هزار بازی‌باز را ثبت نموده است. با توجه به انتشار این بازی برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس، این امکان وجود دارد که تعداد بیشتری به جمع مخاطبان این اثر افزوده شود. عنوان Football Manager 21 در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، گوشی‌های هوشمند با سیستم عامل اندروید، iOS و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس ونینتندو سوییچ در دسترس است.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید