شایعه: نخستین بسته الحاقی Immortals Fenyx Rising در ژانویه منتشر می‌شود

15 دی 1399 - 22:08

با این که تنها یک ماه از زمان عرضه‌ی بازی نقش‌آفرینی و فانتزی Immortals Fenyx Rising می‌گذرد، به نظر می‌رسد شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) محتویات زیادی برای بازی‌بازان این اثر در هفته‌ها و ماه‌های آینده تدارک دیده باشد.
شرکت یوبی‌سافت قبل از انتشار بازی Immortals Fenyx Rising، اعلام کرده بود که برای این اثر محتویات پس از عرضه‌ی زیادی از جمله سه بسته الحاقی منحصر به فرد با خط داستانی و وقایع جذاب و کاملا متفاوت در نظر گرفته است. نخستین بسته الحاقی A New God نام دارد و قهرمان بازی یعنی Fenyx را برای سنجشی دشوار و چالش برانگیز به مقر خدایان یونان باستان یعنی کوه Olympus خواهد فرستاد. علاوه بر اضافه شدن معماهای جدید و منحصر به فرد، طی وقایع داستانی این بسته الحاقی قدرت‌هایی به قهرمان اصلی اهدا خواهد شد تا در مسیر ثابت کردن خود به Zeus و مبارزه با او موفق شود.

دومین بسته الحاقی Myths of the Eastern Realm نام دارد و اسطوره‌هایی از چین باستان را به عنوان Immortals Fenyx Rising خواهد افزود. در این بسته الحاقی شاهد خواهیم بود که قهرمان داستان یعنی Ku به مبارزه با اهریمنان می‌پردازد تا در نهایت موفق شود به جنگ بین نیروهای جهنم و بهشت پایان دهد. با دریافت این بسته الحاقی هیولاهای جدید، بخش داستانی تازه به همراه باس‌فایت‌هایی که در خلق آن‌ها از خدایان چین باستان الهام گرفته شده است، به بازی افزوده خواهند شد.

در نهایت سومین بسته الحاقی The Lost Gods نام دارد و طی وقایع آن قهرمان داستان به جزایر مرموز و اسرارآمیز Pyrite Isles سفر خواهد کرد تا در یک ماجراجویی نفس‌گیر موفق شود خدایان گم شده را پیدا کرده و آن‌ها را متقاعد کند که به Pantheon بازگردند. قهرمان جوان این بخش داستانی، Ash نام دارد که در گذشته یک خدمتکار معبد بوده است. زاویه‌ی دوربین بازی در بخش داستانی این بسته الحاقی به صورت ایزومتریک خواهد بود و یک سیستم ارتقای جدید به همراه قابلیت‌های منحصر به فرد برای شخصیت Ash به بازی افزوده خواهند شد.

حال به نظر می‌رسد که نخستین بسته الحاقی این بازی یعنی A New God، قرار است به زودی و در ماه ژانویه در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد. اخیرا فردی به نام PlaystationSize در حساب کاربری توییتر خود به انتشار عکسی پرداخت که در آن فهرست عناوین موجود در فروشگاه eShop کنسول نینتندو سوییچ نشان داده شده‌اند. در این تصویر، تاریخ عرضه‌ی بسته الحاقی A New God بازی Immortals Fenyx Rising روز ۲ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) اعلام شده است.

علاوه بر این خبر، اخیرا فهرست تروفی‌های این بازی نیز در بخش PSN Profiles وب‌سایت پلی‌استیشن به‌روز شده و شش تروفی جدید مرتبط با بسته الحاقی A New God به آن اضافه شده است. با این که این اتفاق لزوما تاریخ انتشار اولین بسته الحاقی بازی Immortals Fenyx Rising را نشان نمی‌دهد اما عرضه‌ی قریب الوقوع آن را تایید می‌کند. البته هنوز شرکت یوبی‌سافت این موضوع را تایید یا رد نکرده است و برای اخبار قطعی و بیشتر باید منتظر بیانیه‌های رسمی از جانب این شرکت بود.

عنوان Immortals Fenyx Rising هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. طبق اعلام شرکت یوبی‌سافت، در آینده محتویات بیشتر به مانند رویدادهای ماهانه، چالش‌های روزانه و هفتگی با پاداش‌های منحصر به فرد، لوازم تزئینی رایگان و بسیاری موارد دیگر به مانند سه بسته الحاقی با داستان و شخصیت اصلی متفاوت در قالب Season Pass برای این اثر عرضه خواهد شد. در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را در سایت گیمفا مشاهده نمایید.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید