بسته گسترش دهنده‌ی جدید بازی Final Fantasy 11 امسال منتشر می‌شود

15 دی 1399 - 18:38

استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که تازه‌ترین بسته گسترش دهنده‌ی بازی Final Fantasy 11 تا چند وقت دیگر به دست هواداران خواهد رسید. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

بدون شک بسیاری از بازی‌بازان با سری Final Fantasy آشنایی داشته و نسخه‌های آن را بر روی پلتفرم‌های مختلف تجربه کرده‌اند. یکی از خاطره‌انگیزترین‌ و جذاب‌ترین نسخه‌ها Final Fantasy 11 نام دارد که چیزی حدود ۱۹ سال از انتشار آن می‌گذرد. با این وجود، استودیوی اسکوئر انیکس هنوز هم این اثر را فراموش نکرده است و هر چند وقت یک بار به عرضه‌ی محتویات جالبی برای آن می‌پردازد. حال به مناسبت ورود به سال جدید، این شرکت خبرهای خوبی را به دست طرفداران رسانده است.

به وسیله‌ی جدیدترین بسته‌ گسترش دهنده‌ی بازی Final Fantasy 11 که در آینده‌ای نه چندان دور عرضه می‌شود، بازی‌بازان قادر هستند تا به ماموریت‌هایی جدید در بخش داستانی آن دسترسی داشته باشند. بدون شک تجربه‌ی این بخش پس از مدت‌ها و با حال و هوایی تازه می‌تواند جذابیت‌های فراوانی داشته باشد. البته هنوز در مورد این بخش داستانی اطلاع خاصی در دست نیست، اما انتظار می‌رود که اسکوئر انیکس در روزهای پیش رو اخبار تکمیلی را در اختیار هواداران قرار دهد.

بازی Final Fantasy 11 هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. ظاهرا این عنوان قرار بود به دست دارندگان گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز برسد، اما انتشار آن به دلیل بروز مشکلات مختلف به طور کامل لغو شد. تاریخ دقیق انتشار بسته‌ی فوق نیز مشخص نیست اما در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Anti_feminism گفت:

    سری Final fantasy خیلی خوب بود چون اصلا فمنیستی نبود