سازنده‌ی عنوان The Last Guardian به بازی بعدی خود اشاره کرد

۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
The Last Guardian

به تازگی سازنده‌ی عنوان The Last Guardian، با انتشار تصویری مفهومی به بازی جدید خود اشاره کرده است. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

فامیتو اوئدا (Fumito Ueda) به عنوان رئیس فعلی استودیوی جن‌دیزاین (GenDesign)، سابقه‌ی کار بر روی عناوین Ico، Shadow of the Colossus و The Last Guardian را در کارنامه‌ی خود دارد. وی در حال حاضر بر روی یک بازی جدید کار می‌کند که گفته می‌شود جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌ی این استودیو خواهد بود.

وب‌سایت رسمی استودیوی جن‌دیزاین به تازگی با انتشار تصویری هنری از بازی‌های Ico, Shadow of the Colossus و The Last Guardian سال نوی میلادی را تبریک گفت. در این بین، تصویری دیده می‌شود که به نظر می‌رسد به پروژه‌ی جدید این استودیو ارتباط دارد. در این تصویر یک فرد تنها دیده می‌شود که به یک صخره تکیه زده است. در ادامه می‌توانید این تصویر هنری را مشاهده کنید.

در اوایل سال ۲۰۲۰ اعلام شد که استودیوی جن‌دیزاین با همکاری شرکت اپیک گیمز (Epic Games) در حال کار بر روی یک پروژه‌ی جدید است. گفته‌ می‌شود تمامی سرمایه‌ی عنوان جدید استودیوی مذکور را اپیک گیمز فراهم کرده است و ۵۰ درصد سود حاصل از فروش بازی‌ به این شرکت و ۵۰ درصد دیگر به تیم توسعه‌دهنده تعلق خواهد گرفت. انتظار می‌رود در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری در خصوص این عنوان جدید منتشر شود.

1
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید