به‌روزرسانی جدید بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد

15 دی 1399 - 09:43

استودیوی اسوبو (Asobo) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Microsoft Flight Simulator را در اختیار هواداران قرار داد که ویژگی جذابی را به آن اعمال می‌کند. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر به همراه یک تریلر، ما را در ادامه همراهی کنید.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های متنوعی از سری Microsoft Flight Simulator در دسترس قرار گرفته که هر کدام از آن‌ها جذابیت‌های خاصی داشته است. بدون شک نسخه‌ی ۲۰۲۰ این بازی را باید در نوع خود بهترین دانست که تبدیل به پرفروش‌ترین عنوان این سری هم شد. جالب است بدانید که تنها در ماه دسامبر، دو میلیون بازی‌باز این عنوان را خریداری کرده‌اند که این قضیه محبوبیت آن را نشان می‌دهد. بنابراین در صورتی که شما هم از دوستداران سبک شبیه‌سازی پرواز هستید، Microsoft Flight Simulator را به هیچ وجه از دست ندهید. چندی پیش اعلام شد که این اثر از هدست واقعیت مجازی نیز پشتیبانی می‌کند که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

خوشبختانه پشتیبانی تیم سازنده‌ی بازی Microsoft Flight Simulator یعنی اسوبو از آن همچنان ادامه دارد. به نقل از اعضای این تیم، آن‌ها برنامه‌های جذابی برای آینده دارند تا رضایت طرفداران بیش از پیش جلب گردد. حال در جدیدترین به‌روزرسانی، بازی‌بازان می‌توانند شاهد بارش برف باشند و از مناظر به وجود آمده لذت ببرند. اسوبو سعی کرده است تا بارش برف و این نوع آب و هوا را به صورت واقع‌گرایانه طراحی کند و تا حد زیادی هم در این خصوص به موفقیت دست پیدا کرده است. حال باید منتظر بود و دید که نظر هواداران پیرامون این به‌روزرسانی چه خواهد بود.

بازی Microsoft Flight Simulator آب و هواهای دیگری هم در خود دارد و همه چیز در این زمینه به سرزمینی که بر فراز آن سفر می‌کنید، بستگی دارد. این عنوان در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس / اس آن تابستان امسال عرضه خواهد شد.

در پایان می‌توانید ویدئویی از به‌روزرسانی گفته شده را تماشا و دریافت کنید. ضمنا مطالعه‌ی نقدها و نمرات آن به قلم آریا مقدم از این صفحه امکان‌پذیر است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

mamad313
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید