به نظر می‌رسد تاریخ انتشار بتا و زمان عرضه‌ی نسخه‌ی کامل WoW Classic:The Burning Crusade فاش شده باشد

WoW Classic: The Burning

بازیبازان عنوان World of Warcraft Classic همچنان مشغول کاوش در دنیای این بازی و غرق شدن در فانتزی‌های زیبای آن هستند. ماه گذشته، بلیزارد (Blizzard) آپدیت Naxxramus را به World of Warcraft Classic در کنار به روزرسانی‌های متعدد قبلی اضافه کرد و باعث تجربه لذت بخش‌تر این بازی شد. در حال حاضر، بازیبازان به شدت منتظر محتوای بعدی این عنوان هستند که اولین گسترش دهنده‌ی عنوان World of Warcraft Classic محسوب می‌شود. The Burning Crusade، نام اولین گسترش دهنده‌ی عنوان World of Warcraft می‌باشد و تا حد زیادی می‌توان مطمئن بود که بلیزارد در حال آماده سازی نهایی آن برای عرضه است.

یوتیوبر عنوان World of Warcraft با نام کاربری Staysafe TV در یکی از فیلم های اخیر خود جزئیاتی را می‌گوید که بیان می‌دارد آنها اطلاعاتی را از منبع بسیار معتبری دریافت کرده‌اند. آنها می‌گویند که برای اولین بار این اطلاعات را در یک انجمن مربوط به بازی World of Warcraft Classic مشاهده کردند اما در ادامه صحت این اطلاعات توسط منبع بسیار معتبری تایید شد. به طور خلاصه این اطلاعات طبق گفته‌ی Staysafe TV  بروزرسانی The Burning Crusade در دست توسعه قرار دارد و احتمالا به زودی در تاریخ ۳ مه ۲۰۲۱ (۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) عرضه شود.

در ادامه Staysafe TV توضیح می‌دهد که بلیزارد در حال برنامه ریزی نسخه‌ی بتا‌ی به روزرسانی The Burning Crusade است. این بتا قرار است که به طور آزمایشی در اواسط ماه فوریه عرضه شود. به اینگونه که ابتدا در ۱۳ آوریل (۱۴ فروردین) یک بهینه ساز منتشر شده و سپس در ماه بعد نسخه‌ی کامل بازی عرضه می‌شود. این الگو مشابه الگوهای قبلی عرضه‌ی آپدیت‌ها و بسته‌های الحاقی برای عنوان World of Warcraft Classic است. با این حال، هیچ مدرک محکم دیگری برای تایید این ادعای Staysafe TV وجود ندارد و هنوز نمی‌توان به صورت قطعی چیزی را اعلام کرد.

یکی دیگر از مواردی که این شایعه را تا حدود زیادی تایید می‌کند، تطابق زیاد آن با برنامه‌های بلیزارد برای مراسم بلیزکان (BlizzCon) است. بلیزارد با تاخیر زدن رویداد امسال BlizzCon، اعلام کرد که مراسم امسال بصورت آنلاین و به طور رسمی از ۱۹ فوریه (۱ اسفند ۹۹) آغاز خواهد شد. بر اساس ادعای Staysafe، این بدان معناست که فاز بتای عنوان WoW Classic:The Burning Crusade می‌تواند بلافاصله پس از اتمام مراسم یا در حین مراسم شروع شود. همچنین احتمال می‌رود که در مراسم شاهد اعلامیه‌ای رسمی در این مورد باشیم.

کاملاً مسلم است که محتوای The Burning Crusade بالاخره به World of Warcraft Classic می آید و بدون شک یکی از بزرگترین به روزرسانی‌های این عنوان خواهد بود.

همانند سایر افشاها و شایعات تایید نشده نمی‌توان با قطعیت از صحت تمامی مطالب بالا یاد کرد. Staysafe TV لزوما منبع قابل اعتمادی نیست و آنها آنقدر قوی نیستند که بتوان هرچیزی را که از آنها شنید به سرعت پذیرفت. با این حال می‌توان گفت که در صورت صحت شایعات مطرح شده بازایبازان در کمتر از دو الی سه ماه دیگر می‌توانند به این عنوان دسترسی پیدا کرده و نهایت لذت را ازآن ببرند.

World of Warcraft Classic هم اکنون بر روی رایانه‌های شخصی در دسترس است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Hamid گفت:

    دوست نداشتم نظر بی ربط بدم ولی ببخشید
    واقعا گیمفا این روزا تعغیر کرده امیدوارم همیشه با این روند ادامه بده بهترین سایت گیم ایران :inlove:
    اینقدر گیمفا بروز شده که اصلا نیازی نیست که به سایت های خارجی گیم سر بزنم برای اخبار همشون رو گیمفا پوشش میده. البته این وسط اخبار کمیک کمی افت کرد البته نه اینکه قبلا به صورت جدی دنبال میشد اما این روزا خبری ازشون نشد.
    اما فقط یه مشکل این وسط میبینم فضای کامنت ها بعضی مواقع خیلی بدجور میشه خیلی خیلی ببخشید حتی بعضی مواقع بعضی نویسنده های مطلب هم نظراتی میدن که باعث بحث و جدال بین کاربرا میشه امیدوارم دیگه شاهد همچین اتفاقی نباشیم و فضایی دوستانه رو شاهد باشیم :inlove: