تاریخ انتشار گسترش دهنده‌ی جدید بازی The Binding of Isaac:Poentance مشخص شد

The Binding of Isaac: Repentance DLC

The Binding of Isaac یک بازی مستقل و موفق  داستان محور است که سال ۲۰۱۱ منتشر شد. ادوارد مک‌میلن (Edmund McMillen) توانست که این عنوان را نیز همچون عنوان قبلی و پرطرفدار ساخته‌ی خود، Super Meat Boy، به یک بازی موفق و محبوب تبدیل کند که منجر به ایجاد طیف وسیعی از بازی‌بازان و تولید محتواهای متنوعی از این عنوان در یوتیوب و دیگر سایت‌های استریم آنلاین بازی‌ها شد. اکنون، بازی The Binding of Isaac در آستانه ۱۰ سالگی، آماده انتشار DLC نهایی خود است.

در تریلر جدیدی ازاین عنوان که به مناسبت سال نو منتشر شد. مک میلن اعلام کرد که  The Binding of Isaac: Poentance از ۳۱ مارس ( ۱۱ فروردین ۱۴۰۰) به طور رسمی بر روی استیم منتشر خواهد شد. توسعه‌ی این عنوان بر روی کنسول‌ها نیز در حال آماده سازی است، اما فعلا منتشر نمی‌شود. نیازی به گفتن نیست که علی رغم انتظار طولانی مدت، طرفداران این عنوان باید از داشتن یک تاریخ انتشار نهایی هیجان زده شوند.

مک میلن این خبر را در کنار یادداشت کوتاهی که در صفحه استم این عنوان اضافه شده، اعلام کرد. در این یادداشت وی اضافه کرد که تیم توسعه دهنده‌ی این بازی بسیار هیجان زده هستند که بالاخره توسعه‌ی این عنوان به پایان رسیده و سرانجام در دست بازیکنان است و همچنین تاخیر جدیدی اتفاق افتاده است زیرا بسیاری انتظار داشتند که این محتوای اضافی نهایتا در سال ۲۰۲۰ عرضه شود، اما با این تاخیر تیم فرصت بیشتری خواهد داشت تا ویژگی های جدید این گسترش دهنده را عالی کند. وی اضافه می‌کند که این آخرین محتوایی است که برای بازی منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

علاوه بر این، طبق گفته مک میلن تریلر منتشر شده به برخی از جزئیات پنهان این عنوان اشاره می‌کند و طرفداران می‌توانند تا روز عرضه به کشف این نکات مخفی شده در تریلر بازی مشغول شوند. این نکات مخفی شده به آسانی قابل کشف شدن نیستند و برای کشف آنها باید به خوبی تریلر منتشر شده را بررسی و تجزیه و تحلیل کرد.

گفته می‌شود که این گسترش دهنده به لحاظ حجم محتوا و تغییرات شامل شده، به اندازه‌ی یک دنباله جدید برای The Binding of Isaac است. این در حالی است که این بازی بسته های الحاقی متفاوتی را نیز در گذشته دریافت کرده است و اینکه چه چیزهای جدیدی قرار است به این عنوان اضافه شود به خودی خود هیجان انگیز است.

مطمئناً این  بسته الحاقی، آخرین گسترش دهنده‌ی The Binding of Isaac خواهد بود. ده سال برای یک بازی زمان بسیار طولانی است و این نشان دهنده حجم عظیم دوستداران این بازی و همچنین کیفیت بالای بسته‌های الحاقی متشر شده برای آن می‌باشد.

هم اکنون بازی The Binding of Isaac بر روی رایانه‌های شخصی در دسترس است و شما می‌توانید در صورت تمایل نقد و بررسی آن را به قلم مصطفی زاهدی از اینجا بخوانید.

 

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید