گیفت کارت
گیفت کارت

توییتر بتسدا به نقشه‌ی بازی Elder Scrolls 6 اشاره می‌کند

۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲
نقشه‌ی بازی Elder Scrolls 6

به نظر می‌رسد بتسدا (Bethesda) در شبکه‌های اجتماعی اشاره‌ای به بازی مورد انتظار Elder Scrolls 6 کرده است. در ادامه همراه گیمفا باشید.

بازی Elder Scrolls 6 مانند هر بازی دیگر این سری، در میان مورد انتظارترین بازی‌ها قرار دارد. تا الان تقریبا هیچ چیزی از این بازی در حال توسعه نمی‌دانیم. تنها چیزی که از بازی دیده‌ایم، لوگوی آن در E3 چند سال پیش بود. هیچ توضیحی درباره‌ی داستان و نقشه‌ی بازی ارائه نشده است. اما به تازگی یک پست در شبکه‌های اجتماعی باعث گمانه‌زنی‌های بسیاری شده و هواداران هیجان‌زده شده‌اند. به نظر می‌رسد بتسدا در جدیدترین پست خود، اشاره‌ای به نقشه‌ی بازی در دست توسعه‌ی خود کرده است.

یکی از مورد بحث‌ترین و داغ‌ترین موضوعات بین طرفداران Elder Scrolls 6، نقشه و محیط آن است. بسیاری مشغول گشتن در بازی‌های قبلی و تیزر کوتاه E3 هستند تا شاید اشاره‌ای به این بازی پیدا کنند. برخی اعتقاد دارند بازی جدید در High Rock جریان دارد؛ برخی هم به Valenwood اشاره می‌کنند. گروه دیگری هم Hammerfell را نقشه‌ی بعدی سری Elder Scrolls می‌دانند. پست جدید بتسدا تقریبا این موضوع مورد بحث را روشن می‌کند.

حساب رسمی توییتر بتسدا تصویری از نقشه‌ی بازی Skyrim به اشتراک گذاشته است. در توضیح هم از جمله‌ی “گذشته را بازنویسی و آینده را ترسیم کن” (Transcribe the past and map the future) استفاده شده است. ۳ شمع روی نقشه قرار گرفته که نحوه‌ی قرار گرفتن آن‌ها احتمالا به بازی بعدی اشاره می‌کنند. بتسدا این پست را به عنوان تبریک سال نوی میلادی کاربران در نظر گرفته است. نکته‌ی مهم عکس، محل قرار گرفتن شمع پایینی است. این شمع روی Hammerfell قرار دارد. به این ترتیب می‌توان نتیجه گرفت که Elder Scrolls 6 در Hammerfell جریان خواهد داشت. چیز دیگری که این احتمال را تقویت می‌کند، جمله‌ی به‌ کار برده شده است. استفاده از کلمه‌ی Map به خوبی هدف پست را مشخص می‌کند. در ادامه می‌توانید تصویر کامل را مشاهده کنید:

نقشه‌ی بازی Elder Scrolls 6

همان‌طور که اشاره شد، کلمات به‌ کار برده شده باعث تقویت شک هواداران شده است. اگر این شمع به بازی بعدی اشاره می‌کند، پس نقش دو شمع دیگر چیست؟ یکی از آن‌ها روی Solitude، پایتخت Skyrim قرار دارد. شمع دیگر هم روی یک جعبه گذاشته شده است. به این ترتیب می‌توان نتیجه گرفت که منظور از شمع روی جعبه اشاره به گذشته، شمع روی Solitude زمان حال و شمع روی Hammerfell هم ترسیم آینده است.

البته شاید اشاره به Hammerfell مربوط به گذشته‌ی Elder Scrolls هم باشد. Hammerfell  یکی از بخش‌های بازی The Elder Scrolls 2: Daggerfall بود. اگر این‌طور باشد، پس شمع روی جعبه مربوط به آینده‌ی این سری محبوب خواهد بود. در این صورت فعلا باید منتظر انتشار اخبار جدید از بازی بمانیم. همیشه باید این احتمال را در نظر بگیریم که شاید انتشار این پست هدف خاصی نداشته باشد. البته شخصا این احتمال را بسیار کم در نظر می‌گیرم. پست منتشر شده بسیار مستقیم به نکاتی اشاره کرده و به نظر نمی‌رسد که صرفا جنبه‌ی تزئینی داشته باشد.

به هر صورت، فعلا زمان زیادی تا بازی Elder Scrolls 6 فاصله داریم. در حال حاضر بتسدا در حال کار روی بازی Starfield است. چیزی هم از بازه‌ی زمانی عرضه و پلتفرم‌های مقصد بازی نمی‌دانیم. با این اوصاف، احتمالا باید چند سال برای تجربه‌ی Elder Scrolls 6 صبر کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید