صداپیشه‌ی سری Deus Ex از آمادگی خود برای کار در نسخه‌ی جدید این مجموعه می‌گوید

۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶

آقای الیاس توفکسیس (Elias Toufexis)، صداپیشه و بازیگر شخصیت آدام جنسن (Adam Jensen) در سری بازی‌های Deus Ex، از علاقه و آمادگی خود برای کار در نسخه‌ی جدید سخن گفته است. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

بازی Deus Ex: Mankind Divided آخرین نسخه از سری بازی‌های Deux Ex به شمار می‌رود که در سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر گردید. این بازی نتوانست موفقیت‌های نسخه‌ی Human Revolution را تکرار کند و در برخی موارد ناامیدکننده ظاهر شد. استودیوی ایداس مونترال (Eidos Montreal) پس از ساخت نسخه‌ی Mankind Divided، بر روی توسعه‌ی عناوین Shadow of the Tomb Raider و Marvel’s Avengers کار کرد. با این حال، بسیاری از طرفداران امیدوار هستند نسخه‌ی بعدی عنوان Deus Ex معرفی شود. در همین حال الیاس توفکسیس، صداپیشه‌ی شخصیت آدام جنسن، اخیراً آمادگی خود را برای بازگشت به این مجموعه و ایفای نقش در نسخه‌ی بعدی نشان داده است.

توفکسیس در پاسخ به یکی از طرفداران در خصوص احتمال کار در نسخه‌ی بعدی Deus Ex اظهار داشت که برای این امر و بازگشت به شخصیت آدام جنسن آماده است. این بازیگر کانادایی-یونانی پس از کار در نسخه‌ی Mankind Divided، استعداد خود را در بازی‌هایی مانند Immortals: Fenyx Rising، Fortnite و همچنین انیمیشن سریالی Blood of Zeus نشان داد.

مجموعه‌ بازی‌های Deus Ex در حال حاضر با تخفیف بالا در فروشگاه GoG در دسترس قرار دارند. هر بازی از این مجموعه صرفاً با قیمت‌های تک رقمی به فروش می‌رسند. نسخه‌ی اول و نسخه‌ی Invisible تقریباً امروزه روی هر سیستمی اجرا می‌شوند. در حالی که در نسخه‌ی Invisible War  برخی نکات منفی دیده می‌شود و نسخه‌ی Mankind Divided نیز از نظر روایت نیمه تمام به نظر می‌رسد، اما این مجموعه در ارائه‌ی مضمون سایبرپانک و سبک Immersive Sim بسیار موفق و تاثیرگذار بوده است. بازی‌هایی مانند سری Dishonored و Prey از Deus Ex برای ارائه‌ی برخی از المان‌ها الهام گرفته‌اند. در هر صورت امیدوار هستیم در آینده‌ای نزدیک نسخه‌ی جدید این آی‌پی نیز معرفی شود.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید