تریلری از شخصیت Arzuros در بازی Monster Hunter Rise منتشر شد

۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴

شرکت کپ‌کام (Capcom) که این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون بازی Monster Hunter Rise در دسترس قرار می‌دهد، امروز هم به انتشار تریلری مربوط به یکی از شخصیت‌های آن پرداخت که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

بازی Monster Hunter Rise تا چند وقت دیگر به دست بازی‌بازان می‌رسد و باید دید که چه تفاوت‌هایی نسبت به سایر نسخه‌های سری Monster Hunter خواهد داشت. تیم سازنده در نظر دارد که برخی از هیولاهای نسخه‌های قبلی را به این عنوان بازگرداند تا رضایت هواداران را جلب نماید. کپکام که به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارد، در چند وقت اخیر اطلاعات زیادی از آن را منتشر کرده است. به عنوان مثال، چندی پیش ویدئویی از این عنوان اکشن و نقش‌آفرینی به دست بازی‌بازان رسید که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

تیم سازنده امروز به سراغ شخصیت دیگری از این بازی با نام Arzuros رفته است تا طرفداران را با وی آشنا کند. البته در گذشته هم تصاویر و ویدئوهای مختصری از این کاراکتر در دسترس قرار گرفته بود، اما هواداران تمایل داشتند تا اطلاعات بیشتری را از او به دست آورند. Arzuros یکی از قوی‌ترین هیولاهای موجود در بازی Monster Hunter Rise  به حساب می‌آیذ و ظاهرا مهارت‌های فراوانی هم در خود دارد.

بازی Monster Hunter Rise قرار است در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱ میلادی) به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. پیش خرید این نسخه با قیمت ۶۰ دلار امکان‌پذیر است و بازی‌بازان با ورود به فروشگاه Nintendo eShop می‌توانند این کار را انجام دهند. در پایان ویدئوی مربوط به شخصیت گفته شده قابل مشاهده و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید