عنوانی محبوب به ایکس‌باکس گیم پس باز خواهد گشت

۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۲
سرویس ایکس‌باکس گیم پس

صفحه‌ی رسمی توییتر سرویس ایکس‌باکس گیم پس اعلام کرد که یک عنوان مورد علاقه‌ی طرفداران که قبلا از سرویس حذف شده بود، احتمالاً در ماه جاری برمی‌گردد.

مایکروسافت تلاش کرده است تا سرویس ایکس‌باکس گیم پس را برای بازی‌بازان کنسول‌های ایکس‌باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی، به کی از مهم‌ترین خدماتش تبدیل کند. این سرویس را با بیش از ۱۰۰ بازی و بسیاری از امتیازات دیگر در دسترس کاربران قرار داده است. اکنون به‌‎نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد در این سرویس، یکی از محبوب‌ترین عناوین حذف شده را بازگرداند. هویت این بازی توسط مایکروسافت فاش نشده، اما در میان هواداران نام سه بازی بیشتر مطرح شده است.

آن‌ها این امکان را محتمل می‌دانند که بازی مرموز ایکس‌باکس گیم پس که در ژانویه‌ی ۲۰۲۱ بازمی‌گردد، بازی Grand Theft Auto 5 یا Red Dead Redemption 2 باشد. زیرا هر دو بازی از عناوین بزرگ و محبوب این سرویس بودند که حذف شدند. احتمال دیگر بازگشت عنوان Fallout 4 است که به‌نظر می‌رسد با توجه به خرید شرکت بتسدا (Bethesda) توسط مایکروسافت، کاملاً منطقی باشد.

سروی

در طی ماه آینده همچنین با انتشار بازی The Medium، جدیدترین ساخته‌ی استودیوی بلوبرتیم (Bloober Team)، می‌توانیم شاهد حضور آن از همان روز انتشار، در سرویس ایکس‌باکس گیم پس باشیم. این عنوان به‌صورت انحصاری برای کنسول‌های نسل نهمی شرکت مایکروسافت و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. مایکروسافت در ژانویه‌ی ۲۰۲۱ به‌دنبال تقویت سرویس ایکس‌باکس گیم پس با بازی‌های جدید است. در صورتی که عنوانی از این سرویس خارج شود بازی مشابه دیگری به جای آن به این سرویس اضافه می‌شود. بازی Mortal Kombat X جدیدا ایکس‌باکس گیم پس را ترک کرده و عنوان Tekken 7 برای این سرویس در راه است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید