شرکت نینتندو پرمخاطب‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ کنسول نینتندو سوییچ اروپا را مشخص کرد

۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۹

شرکت نینتندو به تازگی فهرست ۲۰ بازی پر مخاطب اروپا در سال ۲۰۲۰ بر روی کنسول نینتندو سوییچ را منتشر کرده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا نگاهی به محبوب‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ کنسول نینتندو سوییچ در قاره‌ی اروپا داشته باشیم.

سال ۲۰۲۰ را مطمئناً می‌توان یکی از موفق‌ترین سال‌ها برای کمپانی نینتندو دانست. این شرکت در سال گذشته‌ی میلادی بازی Animal Crossing: New Horizons را روانه‌ی بازار کرد که توانست در عرض کمتر از یک سال به دومین بازی پرفروش تاریخ کنسول نینتندو سوییچ تبدیل شود. همچنین کنسول نینتندو سوییچ با وجود نزدیک شدن به زمان انتشار کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس توانست با نهایت قدرت به فروش خود ادامه دهد و همانند یک کنسول تازه عرضه شده، شرکت نینتندو را با چالش تأمین دستگاه برای خریداران روبه‌رو کند.

حال شرکت نینتندو به تازگی فهرستی از پرمخاطب‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ کنسول نینتندو سوییچ را منتشر کرده است. بر اساس این فهرست، همان‌طور که انتظار می‌رفت، بازی رایگان Fortnite موفق به قرارگرفت در جایگاه نخست پرتجربه شده‌ترین آثار سال ۲۰۲۰ کنسول نینتندو در میان بازی‌بازان اروپایی شده است. همچنین پس از این عنوان بازی Animal Crossing: New Horizons قرار دارد که همان‌طور که گفته شد، این اثر موفق شد تا افتخارات بسیاری را برای کمپانی نینتندو به ارمغان بیاورد. پس از این دو عنوان نیز بازی‌های Pokemon Sword و Pokemon Shield قرار دارند که با توجه به جایگاه آن‌ها در این لیست به نظر می‌رسد این آثار علاوه بر کشور ژاپن، موفق به کسب محبوبیت بسیاری در میان بازی‌بازان اروپایی شده‌اند. در ادامه شما می‌توانید فهرست کامل ۲۰ بازی پرمخاطب سال ۲۰۲۰ کنسول نینتندو سوییچ در اروپا را مشاهده کنید:

 1. Fortnite
 2. Animal Crossing: New Horizons
 3. Pokemon Sword
 4. Pokemon Shield
 5. Minecraft
 6. Zelda: Breath of the Wild
 7. Mario Kart 8 Deluxe
 8. Super Smash Bros. Ultimate
 9. Super Mario Odyssey
 10. FIFA 20 Nintendo Switch Legacy Edition
 11. New Super Mario Bros. U Deluxe
 12. Super Mario Maker 2
 13. Rocket League
 14. Luigi’s Mansion 3
 15. Pokemon: Let’s Go, Pikachu
 16. Pokemon: Let’s Go, Eevee
 17. Splatoon 2
 18. Super Mario Party
 19. Asphalt 9: Legends
 20. Fire Emblem: Three Houses

این فهرست به خوبی نشان می‌دهد که آثار تولید شده توسط استودیوهای کمپانی نینتندو تا چه اندازه اهمیت کلیدی در موفقیت و فروش کنسول نینتندو سوییچ در اروپا و همین‌طور سراسر جهان داشته‌اند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید