گیفت کارت
گیفت کارت

طرح مفهمومی نادیده گرفته شده‌ی بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد

۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
RDR 2 concep art

طرح مفهومی دیده نشده‌‌ای از بازی Red Dead Redemption 2 که توسط یکی از طراحان سابق راکستار (Rockstar) طراحی شده بود، به صورت آنلاین کشف شده است و به هواداران نگاهی تازه از شکل اولیه‌ی طراحی ظاهری شخصیت‌ها و مکان‌های خاص را ارائه می‌دهد. این بازی در سال ۲۰۱۸ عرضه شد و به عنوان دنباله‌ای بسیار تحسین شده برای عنوان Red Dead Redemption عمل کرد. با وجود تحسین عملکرد فوق العاده‌ی بخش داستانی و تک‌نفره‌ی بازی، سازنده از آن زمان تأیید کرده است که در آینده هیچ محتوای داستانی تک‌نفره (DLC) بیشتری برای این عنوان منتشر نخواهد کرد.

عدم انشتار محتواهای داستانی بیشتری برای Red Dead Redemption 2 تا حدودی به دلیل موفقیت Red Dead Online است. راکستار با حالت اختصاصی چند نفره‌ی آنلاین که شبیه GTA Online است، از این بازی پشتیبانی کرده است. همین امر باعث شده تا راکستار بازی Red Dead Online را به عنوان یک بازی مستقل که بدون نیاز کاربر به Red Dead Redemption 2 قابل بازی است، پخش کند. این عنوان در حال حاضر با پرداخت تنها ۴٫۹۹ دلار در پلتفرم‌های مختلف در دسترس است، اگرچه قیمت آن از اول فوریه ۲۰۲۱ (دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹) افزایش می‌یابد.

طرح هنری Red Dead Redemption 2 که قبلاً ناشناخته بود، توسط کاربر deadasdisco به صورت آنلاین کشف شده است. این طرح هنری توسط Daren Bader، مدیر ارشد هنری سابق Rockstar، طراحی شده است که چندین ماه پیش تصاویر مفهومی اولیه این عنوان را به ArtStation ارسال کرده بود. این طرح‌های مفهومی شامل مدل‌های شخصیت‌ها، محیط‌ها و صحنه‌های داستانی از بخش داستانی بازی است. در یکی از تصاویر ارسال شده نیز طرح اولیه از آرتور مورگان، قهرمان اصلی دنباله وجود دارد.

Arthr Morgan concept Art

به تازگی، بازی‌بازان با استفاده از فایل‌های Red Dead Redemption 2 نکته‌ای را کشف کرده‌اند که ممکن است به دنباله‌ی بعدی سری Grand Theft Auto اشاره داشته باشد. شما می‌توانید خبر این کشف جدید را از اینجا بخوانید. همچنین می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را به قلم مهدی رضایی از اینجا بخوانید.

اگرچه این طرح‌های مفهومی چیز خاصی را نشان نمی‌دهند، اما جالب است که طرح‌های اولیه‌ی طراحان بازی Red Dead Redemption 2 را در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی این عنوان ببینید. به ویژه، دیدن طرح اولیه شخصیت آرتور مورگان و شخصیت های دیگر در ابتدا، به خصوص وقتی که با نسخه‌های نهایی مقایسه می‌شوند.

خود من به شخصه امیدوارم که راکستار در آینده یک کتاب هنری منتشر کند تا طرح‌های مفهومی بیشتری را به نمایش گذارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید