سازندگان بازی Overwatch سال ۲۰۲۱ را به هواداران تبریک گفتند

۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

تیم سازنده‌ی بازی Overwatch امروز در پیام خود به مناسبت فرارسیدن سال ۲۰۲۱ میلادی، به طرفداران تبریک گفت. این اتفاق با عرضه‌ی یک تصویر جالب از این عنوان همراه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

بدون شک ۲۰۲۱ برای طرفداران بازی Overwatch سال بسیار خوبی بود. آن‌ها به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی را برای عنوان خود دریافت کردند و رضایتشان بیش از پیش جلب شد. حال به دلیل آغاز جشن کرسمس، استودیوی بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) اقدام به انتشار تصویری از این بازی کرده که بسیار خیره‌کننده است. شخصیت مشهور هانزو (Hanzo) در این تصویر به چشم می‌خورد که سلاح همیشگی خود یعنی تیر و کمان را در دست دارد. البته این اولین بار نیست که تیم سازنده تصاویر هنری خود را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد، اگر از دوستداران این بازی باشید، حتما می‌دانید که این اتفاق در گذشته نیز رخ داده است.

تصویر هنری بازی Overwatch

طبق اخباری که به دستمان رسید، مطلع شدیم که سازندگان مشغول توسعه‌ی یک به‌روزرسانی نسبتا بزرگ برای این اثر هستند و باید دید که در این خصوص چه خواهند کرد. در این به‌روزرسانی محتویات جالبی نظیر لباس‌ها و تجهیزات تازه به چشم می‌خورد و انتخاب آن‌ها کاملا به سلیقه‌ی افراد بستگی خواهد داشت. بسیاری از بازی‌بازان مشتاق هستند تا کاراکترهای مورد نظر خودشان را در لباس‌های جدید مشاهده کنند. هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی این به‌روزرسانی مشخص نیست.

بسیاری از طرفداران بازی Overwatch عقیده دارند که تصویر هنری فوق ممکن است متعلق به رویداد پیش روی این عنوان باشد. شاید این شایعه خیلی زود توسط بلیزارد اینترتینمنت تایید شود. چندی پیش هم یکی از طرفداران این بازی، حالت واقع‌گرایانه‌ی قهرمانان آن را طراحی کرد که برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

بازی Overwatch هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید